Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19. aug
19:00
Rødovre 3
FB
|
|||||||||||||||||||
19. aug
22:01
Oversidder
Ørestad IF 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. aug
22:01
FA 2000 16
Vestia 3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
26. aug
22:00
FB
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
26. aug
22:00
Vestia 3
Rødovre 3
|
|||||||||||||||||||
01. sep
16:00
Ørestad IF 2
FA 2000 16
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
02. sep
22:00
Oversidder
Rødovre 3
|
|||||||||||||||||||
02. sep
22:00
FA 2000 16
FB
|
|||||||||||||||||||
08. sep
16:00
Ørestad IF 2
Vestia 3
|
|||||||||||||||||||
09. sep
22:00
Oversidder
Vestia 3
|
|||||||||||||||||||
09. sep
22:00
FB
Ørestad IF 2
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
Rødovre 3
FA 2000 16
|
|||||||||||||||||||
16. sep
22:00
FA 2000 16
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
16. sep
22:00
Vestia 3
FB
|
|||||||||||||||||||
22. sep
16:00
Ørestad IF 2
Rødovre 3
|
|||||||||||||||||||
23. sep
22:00
FB
Rødovre 3
|
|||||||||||||||||||
23. sep
22:00
Vestia 3
FA 2000 16
|
|||||||||||||||||||
23. sep
22:00
Ørestad IF 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
30. sep
22:00
Oversidder
FB
|
|||||||||||||||||||
30. sep
22:00
FA 2000 16
Ørestad IF 2
|
|||||||||||||||||||
05. okt
10:00
Rødovre 3
Vestia 3
|
|||||||||||||||||||
07. okt
22:00
FB
FA 2000 16
|
|||||||||||||||||||
07. okt
22:00
Vestia 3
Ørestad IF 2
|
|||||||||||||||||||
12. okt
10:00
Rødovre 3
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
14. okt
22:00
FA 2000 16
Rødovre 3
|
|||||||||||||||||||
14. okt
22:00
Vestia 3
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
20. okt
14:00
Ørestad IF 2
FB
|
|||||||||||||||||||
21. okt
22:00
Oversidder
FA 2000 16
|
|||||||||||||||||||
21. okt
22:00
FB
Vestia 3
|
|||||||||||||||||||
26. okt
10:00
Rødovre 3
Ørestad IF 2
|
De 8 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de 2 puljer rykker op.
Bedste oprykningsberettigede hold på tværs af puljer findes jfr. Turneringsreglementets § 11.8:
Hvor flere turneringspuljer er ligestillede fastsættes rangering på tværs efter i prioriteret rækkefølge – idet hold med udeblivelse IKKE kan rykke op
1) bedste placering i puljen
2) flest point per registrerede kampe (”pointgennemsnit”)
3) bedste målforskel per registrerede kampe (”målgennemsnit”)
4) flest scorede mål per registrerede kampe