Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
31. aug
10:00
Varde IF (2)
Esbjerg fB (2)
U8 Drenge A (2017) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 101
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Varde IF
Ølgod IF
U8 Drenge C1 (2017) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 111
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Varde IF
Ølgod IF
U12 Drenge A2 (2013) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 306
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
31. aug
13:00
Varde IF
1
Østerbro IF
2
Kv. 1. Division 2024/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
Varde IF (2)
Sønderris SK (2)
U6 Drenge (2019) 3:3 - 1. september Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
Varde IF (1)
Outrup B
U6 Drenge (2019) 3:3 - 1. september Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
Varde IF (1)
Janderup FS
U7 Drenge (2018) 3:3 - 1. september Pulje 28
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
Varde IF (2)
Ølgod IF (2)
U7 Drenge (2018) 3:3 - 1. september Pulje 28
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
Hjerting IF (2)
Oversidder
U7 Drenge (2018) 3:3 - 1. september Pulje 29
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
Varde IF (4)
Oversidder
U7 Drenge (2018) 3:3 - 1. september Pulje 29
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
Varde IF (2)
Sønderris SK (1)
U8 Piger (2017) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 135
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
Varde IF
Hjerting IF (1)
U8 Drenge B (2017) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 106
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
Varde IF
Helle FC
U13 Drenge Liga 3 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 740
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:15
BV Oksbøl (1)
Outrup B
U7 Drenge (2018) 3:3 - 1. september Pulje 29
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:15
Hjerting IF (3)
Varde IF (3)
U7 Drenge (2018) 3:3 - 1. september Pulje 29
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:15
Hjerting IF (1)
Ølgod IF (1)
U7 Drenge (2018) 3:3 - 1. september Pulje 28
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:15
Janderup FS
Nr.Nebel IF
U7 Drenge (2018) 3:3 - 1. september Pulje 28
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:15
Sønderris SK (1)
Varde IF (4)
U6 Drenge (2019) 3:3 - 1. september Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:15
Varde IF (3)
Sædding/G IF
U6 Drenge (2019) 3:3 - 1. september Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:30
Varde IF (4)
Varde IF (1)
U6 Drenge (2019) 3:3 - 1. september Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:30
Varde IF (2)
Sønderris SK (1)
U6 Drenge (2019) 3:3 - 1. september Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:30
Ølgod IF (2)
Varde IF (1)
U7 Drenge (2018) 3:3 - 1. september Pulje 28
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:30
Hjerting IF (1)
Varde IF (2)
U7 Drenge (2018) 3:3 - 1. september Pulje 28
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:30
Outrup B
Varde IF (4)
U7 Drenge (2018) 3:3 - 1. september Pulje 29
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:30
Hjerting IF (2)
BV Oksbøl (1)
U7 Drenge (2018) 3:3 - 1. september Pulje 29
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:45
Oversidder
Hjerting IF (3)
U7 Drenge (2018) 3:3 - 1. september Pulje 29
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:45
Oversidder
Varde IF (3)
U7 Drenge (2018) 3:3 - 1. september Pulje 29
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:45
Ølgod IF (1)
Nr.Nebel IF
U7 Drenge (2018) 3:3 - 1. september Pulje 28
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:45
Janderup FS
Ølgod IF (2)
U7 Drenge (2018) 3:3 - 1. september Pulje 28
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:45
Sønderris SK (2)
Varde IF (3)
U6 Drenge (2019) 3:3 - 1. september Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:45
Outrup B
Sædding/G IF
U6 Drenge (2019) 3:3 - 1. september Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:00
Varde IF (2)
Outrup B
U6 Drenge (2019) 3:3 - 1. september Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:00
Varde IF (1)
Sønderris SK (2)
U6 Drenge (2019) 3:3 - 1. september Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:00
Varde IF (1)
Hjerting IF (1)
U7 Drenge (2018) 3:3 - 1. september Pulje 28
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:00
Nr.Nebel IF
Varde IF (2)
U7 Drenge (2018) 3:3 - 1. september Pulje 28
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:00
Hjerting IF (2)
Oversidder
U7 Drenge (2018) 3:3 - 1. september Pulje 29
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:00
Varde IF (4)
Oversidder
U7 Drenge (2018) 3:3 - 1. september Pulje 29
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:00
Varde IF (1)
Oversidder
U17 Drenge Liga 3 (2008) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 418
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:15
BV Oksbøl (1)
Varde IF (3)
U7 Drenge (2018) 3:3 - 1. september Pulje 29
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:15
Hjerting IF (3)
Outrup B
U7 Drenge (2018) 3:3 - 1. september Pulje 29
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:15
Ølgod IF (1)
Janderup FS
U7 Drenge (2018) 3:3 - 1. september Pulje 28
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:15
Sønderris SK (1)
Sædding/G IF
U6 Drenge (2019) 3:3 - 1. september Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:15
Varde IF (3)
Varde IF (4)
U6 Drenge (2019) 3:3 - 1. september Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:30
Varde IF
Boldklubben Marienlyst
U13 Piger Liga 1 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 954
|
|||||||||||||||||||
01. sep
13:00
Varde IF
HTS
U15 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 545
|
|||||||||||||||||||
01. sep
14:00
Varde IF
Vejle B
U15 Piger Liga 1 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 862
|
|||||||||||||||||||
02. sep
17:30
Varde IF
Helle FC
U12 Piger C (2013) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 332
|
|||||||||||||||||||
02. sep
17:30
Varde IF
HTS
U10 Piger B (2015) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 162
|
|||||||||||||||||||
02. sep
18:30
Varde IF
Skodborg/Bække
Kvinder C1 7:7 - Efterår 2024 Pulje 511
|
|||||||||||||||||||
04. sep
17:30
Varde IF
Team BFO U9 Piger
U9 Piger (2016) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 133
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:00
Varde IF
Ølgod IF
U14 Drenge Liga 4 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 649
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:30
Varde IF
Fc Sydvest
U13 Drenge Liga 2A (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 716
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:30
Varde IF
HTS
Herrer Serie 2 - Efterår 2024 Pulje 17
|
|||||||||||||||||||
05. sep
17:30
Varde IF
Esbjerg fB
U13 Drenge Liga 2A (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 716
|
|||||||||||||||||||
05. sep
17:30
Varde IF
Tarp B
U8 Drenge B (2017) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 106
|
|||||||||||||||||||
05. sep
19:00
Varde IF
Horsens fS
U19 Drenge Liga 1 (2006-07) 11:11 - efterår 2024 Pulje 302
|
|||||||||||||||||||
06. sep
18:00
Varde IF
Helle FC
Herrer Serie 3 - Efterår 2024 Pulje 45
|
|||||||||||||||||||
06. sep
18:00
Varde IF
Blåbjerg Fodbold
U19 Drenge Liga 3(2006-07)11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 336
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
Varde IF (1)
Sædding/G IF
U8 Drenge A (2017) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 102
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
Varde IF (1)
Esbjerg fB (1)
U9 Drenge A (2016) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 101
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
Varde IF
Vejrup IF
U9 Drenge C2 (2016) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 122
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
Varde IF
Blåbjerg Fodbold
U12 Drenge B (2013) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 315
|
|||||||||||||||||||
07. sep
12:00
Varde IF
SGI/SSK (2)
U14 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 630
|
|||||||||||||||||||
07. sep
13:00
Varde IF
Askov/Læborg
U15 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 532
|
|||||||||||||||||||
07. sep
13:00
Varde
FC Thy Piger - Skyum
U19 Piger Division 2024/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. sep
15:00
Varde
Aarhus Black Vipers
Herrer Jyllandsserien 1 - Efterår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
07. sep
15:15
Varde
FC Thy Piger - Skyum
U16 Piger Division 2024/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
Varde IF
Oversidder
U12 Piger A/B (2013) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 325
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
Varde IF
BV Oksbøl
U10 Drenge B (2015) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 132
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
Varde IF (1)
Askov/Malt UI (2)
U8 Piger (2017) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 134
|
|||||||||||||||||||
08. sep
13:00
Varde IF
Haderslev/Dybbøl/Vojens
U14 Piger Liga 1 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 913
|
|||||||||||||||||||
08. sep
14:00
Varde IF
Fredericia KF/TSIF
U17 Piger Liga 1 (2008) 11:11 - efterår 2024 Pulje 822
|
|||||||||||||||||||
08. sep
14:00
Varde IF (2)
Grindsted GIF
U17 Drenge Liga 3 (2008) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 418
|
|||||||||||||||||||
08. sep
14:00
Varde IF
Andrup IF
U14 Drenge Liga 4 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 649
|
|||||||||||||||||||
09. sep
18:30
Varde IF
FC Stalden
Kvinder C1 7:7 - Efterår 2024 Pulje 511
|
|||||||||||||||||||
10. sep
17:30
Varde IF
Hjerting IF
U11 Piger (2014) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 326
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:30
Varde IF (Div.)
Kolding IF (Liga)
U19 Piger/11:11 (2006) - DBU Jylland Pokal Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:30
Varde IF (Div.)
Kolding IF (Liga)
U16 Piger/11:11 (2009) - DBU Jylland Pokal Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. sep
17:30
Varde IF
Esbjerg fB
U10 Drenge C1 (2015) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 145
|
|||||||||||||||||||
13. sep
18:00
Varde IF
FC Esbjerg Øst
Herrer Serie 3 - Efterår 2024 Pulje 45
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
Varde IF (2)
Varde IF (1)
U9 Drenge A (2016) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 101
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
Varde IF
Krogager B
U9 Drenge C2 (2016) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 122
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
Varde IF
Tjæreborg IF
U12 Drenge A2 (2013) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 306
|
|||||||||||||||||||
14. sep
13:00
Varde IF
ASA, Aarhus
Kv. 1. Division 2024/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. sep
15:45
Varde
Fredericia fF
Herrer Jyllandsserien 1 - Efterår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:00
Varde IF
Helle FC (2)
U10 Piger B (2015) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 162
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:00
Varde IF
Ribe BK
U14 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 630
|
|||||||||||||||||||
15. sep
16:00
Varde IF
SfB
U14 Drenge Liga 2A (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 612
|
|||||||||||||||||||
16. sep
17:30
Varde IF
Spangsbjerg IF
U12 Piger C (2013) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 332
|
|||||||||||||||||||
17. sep
18:45
Varde IF
Blåbjerg Fodbold
U14 Drenge Liga 6 (2011) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 680
|
|||||||||||||||||||
20. sep
18:30
Varde IF
Tarm IF
Herrer Serie 2 - Efterår 2024 Pulje 17
|
|||||||||||||||||||
21. sep
13:00
Varde IF
AIF92
U15 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 532
|
|||||||||||||||||||
22. sep
11:00
Varde IF
Spangsbjerg IF
U12 Piger A/B (2013) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 325
|
|||||||||||||||||||
22. sep
13:00
Varde IF
Bramming B
U15 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 545
|
|||||||||||||||||||
22. sep
13:00
Varde IF
Næstved HG
Kv. 1. Division 2024/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
23. sep
18:30
Varde IF
Team BFO
Kvinder C1 7:7 - Efterår 2024 Pulje 511
|
|||||||||||||||||||
23. sep
19:00
Varde IF
FS Holstebro
U19 Drenge Liga 1 (2006-07) 11:11 - efterår 2024 Pulje 302
|
|||||||||||||||||||
24. sep
18:00
Varde IF
Ribe BK
U10 Drenge A1 (15) 5M - Efterår 2024 Pulje 27
|
|||||||||||||||||||
25. sep
17:30
Varde IF (2)
Ribe BK
U9 Drenge A (2016) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 101
|
|||||||||||||||||||
25. sep
17:30
Varde IF (1)
Tarp B (1)
U9 Drenge C1 (2016) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 113
|
|||||||||||||||||||
25. sep
17:30
Varde IF (2)
HTS
U9 Drenge C1 (2016) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 111
|
|||||||||||||||||||
26. sep
17:30
Varde IF
Outrup B
U9 Piger (2016) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 133
|
|||||||||||||||||||
26. sep
17:30
Varde IF
Oversidder
U10 Drenge B (2015) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 132
|
|||||||||||||||||||
27. sep
18:30
Varde IF
Hjerting IF
Herrer Serie 2 - Efterår 2024 Pulje 17
|
|||||||||||||||||||
28. sep
10:00
Varde IF
Fanø B
U12 Drenge B (2013) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 315
|
|||||||||||||||||||
28. sep
10:00
Varde IF
Billund IF
U12 Drenge A2 (2013) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 306
|
|||||||||||||||||||
28. sep
12:00
Varde IF
FC Kolding Nord (1)
U14 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 630
|
|||||||||||||||||||
28. sep
13:00
Varde
Silkeborg IF Q
U19 Piger Division 2024/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. sep
15:00
Varde
Aabyhøj IF
Herrer Jyllandsserien 1 - Efterår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. sep
15:15
Varde
Silkeborg IF Q
U16 Piger Division 2024/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. sep
14:00
Varde IF
Spangsbjerg IF
U14 Drenge Liga 4 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 649
|
|||||||||||||||||||
30. sep
17:30
Varde IF
Hjerting IF
U10 Piger B (2015) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 162
|
|||||||||||||||||||
30. sep
18:30
Varde IF
FC King George
Kvinder C1 7:7 - Efterår 2024 Pulje 511
|