Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
31. aug
11:30
Herlufsholm GF
1
B. 1973, Herlev
1
U15 Drenge 1 (10) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
31. aug
11:30
Herlufsholm GF
2
Vordingborg IF
10
8:8 U14 Piger 2 (11) Efterår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
Herlufsholm GF
Holmegaard GB
U12 Drenge 2 8:8 (13) Efterår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
Herlufsholm GF
B. 73, Slagelse
U16 Piger 2 (09) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
02. sep
17:15
Herlufsholm GF
Suså IF
U14 Drenge 3 (11) Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
03. sep
18:30
Herlufsholm GF (Mester)
HB Køge (Liga 1)
Ungdomspokalen U14 Drenge (11) 24/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:30
Herlufsholm GF
Greve Fodbold
U15 Drenge 1 (10) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
05. sep
18:30
Herlufsholm GF
DMI/B1990
8:8 Kvindesenior 2 - Efterår Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
09. sep
18:15
Herlufsholm GF
FC Nakskov
U11 Drenge 2 8:8 (14) Efterår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
10. sep
18:15
Herlufsholm GF
Eskilstrup
8:8 Kvindesenior 2 - Efterår Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
10. sep
18:15
Herlufsholm GF
Ørslev GIF (V)
8:8 U15/U16 Drenge Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:00
Herlufsholm GF
Greve Fodbold
U11 Drenge 1 8:8 (14) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:15
Herlufsholm GF
NAB
U12 Drenge 3 8:8 (13) Efterår Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
11. sep
19:00
Herlufsholm GF
Rønnebæk IF
VETERAN TURNERING SYD Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. sep
17:45
Herlufsholm GF
LUIF/B1938
U12 Piger 3 8:8 (13) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
Herlufsholm GF
Slagelse B&I
U12 Drenge 2 8:8 (13) Efterår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
Herlufsholm GF
Nyråd/Langebæk Alliancen
8:8 U13 Drenge 3 (12) Efterår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
14. sep
13:00
Herlufsholm GF
MB
8:8 U14 Piger 2 (11) Efterår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:00
Herlufsholm GF (2)
B. 73, Slagelse
8:8 U13 Drenge 4 (12) Efterår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
15. sep
14:00
Herlufsholm GF
Hårlev BK
U16 Piger 2 (09) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
18. sep
18:00
Herlufsholm GF
Suså IF
8:8 U13 Drenge 3 (12) Efterår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
18. sep
18:00
Herlufsholm GF
Haslev FC
U11 Drenge 1 8:8 (14) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
19. sep
18:00
Herlufsholm GF
Nykøbing FC
8:8 Kvindesenior 2 - Efterår Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
20. sep
17:45
Herlufsholm GF
Taastrup FC
U14 Drenge Mester (11) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:00
Herlufsholm GF
Køge BK
U16 Piger 2 (09) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:00
Herlufsholm GF (1)
Oversidder
8:8 U13 Drenge 4 (12) Efterår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
21. sep
11:30
Herlufsholm GF
FC Nakskov
8:8 U14 Piger 2 (11) Efterår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
21. sep
11:30
Herlufsholm GF
Ishøj IF
U15 Drenge 1 (10) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
22. sep
11:30
Herlufsholm GF
Oversidder
8:8 U15/U16 Drenge Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
22. sep
13:00
Herlufsholm GF
Tuse IF
U14 Piger 2 (11) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
23. sep
18:00
Herlufsholm GF
MB
U11 Drenge 2 8:8 (14) Efterår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
25. sep
17:45
Herlufsholm GF
Store Heddinge BK
8:8 U13 Drenge 3 (12) Efterår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
25. sep
17:45
Herlufsholm GF
Møns FK
U12 Drenge 3 8:8 (13) Efterår Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
25. sep
19:00
Herlufsholm GF
Østmøn SGI
VETERAN TURNERING SYD Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. sep
17:45
Herlufsholm GF (2)
Høng GF
8:8 U13 Drenge 4 (12) Efterår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
28. sep
10:00
Herlufsholm GF
LUIF/B1938
U12 Drenge 2 8:8 (13) Efterår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
28. sep
10:00
Herlufsholm GF
Holmegaard GB
8:8 U13 Drenge 3 (12) Efterår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
29. sep
11:00
Herlufsholm GF (1)
B. 73, Slagelse
8:8 U13 Drenge 4 (12) Efterår Pulje 5
|