Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
31. aug
10:00
Nivå-Kokkedal FK
Vallensbæk IF
Træningskamp U14 Drenge 4 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:00
Nivå-Kokkedal FK
FC Holte
Serie 5 - Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:30
Nivå-Kokkedal FK
Hareskov IF / Farum BK
U16 Piger 1 (09) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
03. sep
18:00
Nivå-Kokkedal FK
Oversidder
Serie 5 - Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
03. sep
18:30
Nivå-Kokkedal FK (1)
Frederikssund IK (Liga 3)
Ungdomspokalen U15 Drenge (10) 24/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
03. sep
18:30
Nivå-Kokkedal
DTU Football
8:8 Kvindesenior 2 - Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:30
Nivå-Kokkedal FK
Fløng-Hedehusene Fodbold
8:8 U15/U16 Drenge Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. sep
19:00
Nivå-Kokkedal FK
Vapnagård FK 72
8:8 M+40 2 - Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
Nivå-Kokkedal FK
Brødeskov IF
U11 Drenge 4 8:8 (14) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
IF Skjold Birkerød (1)
IF Skjold Birkerød (2)
U9 drenge 5:5 (16) 3 - 7. september Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
Nivå-Kokkedal FK
B. 82, Virum
U9 drenge 5:5 (16) 3 - 7. september Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:20
Virum-Sorgenfri BK
Lyngby Boldklub 1921
U9 drenge 5:5 (16) 3 - 7. september Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:20
Hørsholm-Usserød IK
IF Skjold Birkerød (1)
U9 drenge 5:5 (16) 3 - 7. september Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:40
B. 82, Virum
Virum-Sorgenfri BK
U9 drenge 5:5 (16) 3 - 7. september Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:40
IF Skjold Birkerød (2)
Nivå-Kokkedal FK
U9 drenge 5:5 (16) 3 - 7. september Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:00
Lyngby Boldklub 1921
Hørsholm-Usserød IK
U9 drenge 5:5 (16) 3 - 7. september Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:00
IF Skjold Birkerød (1)
Nivå-Kokkedal FK
U9 drenge 5:5 (16) 3 - 7. september Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:20
Virum-Sorgenfri BK
Hørsholm-Usserød IK
U9 drenge 5:5 (16) 3 - 7. september Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:20
IF Skjold Birkerød (2)
B. 82, Virum
U9 drenge 5:5 (16) 3 - 7. september Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:30
Nivå-Kokkedal FK
Ringsted IF
U17 Drenge Mester (08) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:30
Nivå-Kokkedal FK
Hillerød Fodbold
8:8 U13 Drenge 4 (12) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:40
Nivå-Kokkedal FK
Lyngby Boldklub 1921
U9 drenge 5:5 (16) 3 - 7. september Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:40
Virum-Sorgenfri BK
IF Skjold Birkerød (1)
U9 drenge 5:5 (16) 3 - 7. september Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
07. sep
12:00
B. 82, Virum
Lyngby Boldklub 1921
U9 drenge 5:5 (16) 3 - 7. september Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
07. sep
12:00
Hørsholm-Usserød IK
IF Skjold Birkerød (2)
U9 drenge 5:5 (16) 3 - 7. september Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
07. sep
13:00
Nivå-Kokkedal FK
Brede IF
Serie 3 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
07. sep
13:00
Nivå-Kokkedal FK
Hareskov IF
U12 Drenge 2 8:8 (13) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:30
Nivå-Kokkedal FK
Helsinge Fodbold
U16 Piger 2 (09) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. sep
12:00
Nivå-Kokkedal FK
FC Holte
U12 Piger 3 8:8 (13) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. sep
13:00
Nivå-Kokkedal FK
Oversidder
U11 Drenge 1 8:8 (14) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. sep
13:00
Nivå-Kokkedal FK
FC Rudersdal
U17 Drenge 3 (08) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
10. sep
19:00
Nivå-Kokkedal
IF Bytoften (2)
8:8 Kvindesenior 2 - Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:00
Nivå-Kokkedal FK
Hørsholm-Usserød IK
8:8 U13 Drenge 2 (12) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. sep
19:00
Nivå-Kokkedal FK
Oversidder
8:8 M+32 2 - Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. sep
19:00
Nivå-Kokkedal FK
Tikøb IF
8:8 M+40 2 - Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
Nivå-Kokkedal FK
Annisse IF
U14 Drenge 4 (11) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. sep
11:30
Nivå-Kokkedal FK
IF Skjold Birkerød
U16 Piger 2 (09) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. sep
13:00
Nivå-Kokkedal FK
Humlebæk BK
8:8 U13 Drenge 4 (12) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Nivå-Kokkedal FK
Humlebæk BK
U12 Drenge 4 8:8 (13) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:30
Nivå-Kokkedal FK
VTF
U11 Drenge 4 8:8 (14) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:30
Nivå-Kokkedal FK
Allerød Fodbold Klub
U16 Piger 1 (09) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
13:00
Nivå-Kokkedal FK
Melby-Liseleje IF
U15 Drenge 1 (10) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
13:00
Nivå-Kokkedal FK
Humlebæk BK
U12 Drenge 2 8:8 (13) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. sep
18:00
Nivå-Kokkedal FK
Høsterkøb HF 2000
8:8 U15/U16 Drenge Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. sep
09:30
Nivå-Kokkedal FK
Espergærde IF
8:8 U13 Drenge 2 (12) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. sep
11:30
Nivå-Kokkedal FK
IF Bytoften
U14 Drenge 4 (11) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. sep
11:30
Nivå-Kokkedal FK
Oversidder
U17 Drenge Mester (08) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. sep
13:00
Nivå-Kokkedal FK
Humlebæk BK
Serie 3 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:00
Nivå-Kokkedal FK
Hørsholm-Usserød IK (1)
U11 Drenge 1 8:8 (14) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. sep
12:00
Nivå-Kokkedal FK
Hareskov IF
U12 Piger 3 8:8 (13) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. sep
12:00
Nivå-Kokkedal FK
FC Rudersdal (2)
U15 Drenge 1 (10) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. sep
10:00
Nivå-Kokkedal FK
FC Holte
U11 Drenge 4 8:8 (14) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. sep
11:30
Nivå-Kokkedal FK
Hillerød Fodbold
U12 Drenge 2 8:8 (13) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. sep
13:00
Nivå-Kokkedal FK
VTF (Vejby/Tisvilde)
8:8 U13 Drenge 4 (12) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. sep
13:00
Nivå-Kokkedal FK
Virum-Sorgenfri BK (1)
Serie 3 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
29. sep
10:00
Nivå-Kokkedal FK
Hillerød Fodbold
U12 Drenge 4 8:8 (13) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. sep
11:30
Nivå-Kokkedal FK
Virum-Sorgenfri BK
U16 Piger 2 (09) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. sep
13:00
Nivå-Kokkedal FK
Oversidder
U17 Drenge 3 (08) Efterår Pulje 2
|