Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13. maj
18:30
HIK
Husum Bk
U13 Piger Mester (11) 8:8 Forår dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
13. maj
20:00
Aakanden GF
KB
M+45 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. maj
20:15
Skovshoved IF
Østerbro IF
M+50 1 Forår - Dommerløs række P1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. maj
22:00
GVI/Jægersborg BK
Oversidder
M+45 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:45
HIK
AB
U14 Drenge Liga Øst 2 (10) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
15. maj
20:00
HIK
Rødovre
Kvindeserie Øst 23-24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
15. maj
20:15
Gentofte FK
Rødovre
UHT
M+40 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
16. maj
20:00
SIF/HIK
Dragør BK
M+55 1 Forår - Dommerløs række P1
|
|||||||||||||||||||
16. maj
20:00
HIK 3
Oversidder
Serie 3, P2/5 Forår P2
|
|||||||||||||||||||
19. maj
14:00
Jægersborg Bk.
Bispebjerg Bk.
Serie 1, P1 23/24 P1
|
|||||||||||||||||||
20. maj
20:00
Aakanden GF
Fremad Valby 2
M+40 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:30
HIK 2
AB Tårnby
U16 Drenge 2 (08) Forår P2
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:30
Jægersborg 2
Oversidder
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P9
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:30
HIK 4
B 1903 3
U15 Drenge 3 (09) Forår P3
|
|||||||||||||||||||
22. maj
20:00
GVI/Jægersborg BK
Pioneren
M+45 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
22. maj
20:15
Gentofte FK
Vestia
M+50 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. maj
20:15
HIK 4
FB 15
Serie 4, P2/9 Forår P9
|
|||||||||||||||||||
22. maj
20:15
Gentofte FK
Aakanden GF
M+40 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
23. maj
20:00
Jægersborg BK
Ørestad IF
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P8
|
|||||||||||||||||||
23. maj
20:00
HIK 6
B.93 11
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
25. maj
14:00
HIK
Brabrand
2. Division - Kvalifikationsspil 2023/2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
Jægersborg 2
Dragør 2
Serie 3, P2/5 Forår P5
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
Aakanden GF
B 1903 1
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
27. maj
18:30
HIK
Fremad Valby 2
M+40 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. maj
18:30
HIK 4
FB 3
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
27. maj
20:00
HIK 6
Fremad Amager 3
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
27. maj
20:00
Aakanden GF
Sønderbro Fight
M+45 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:45
HIK
B93
U16 Drenge Reservehold Øst Forår 2024 (08) P1
|
|||||||||||||||||||
28. maj
20:30
Aakanden GF
Pioneren
M+45 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:30
HIK 3
B.93 4
U14 Drenge 4 (10) Forår P4
|
|||||||||||||||||||
30. maj
20:00
HIK 2
B 1903
U19 Drenge M (05/06) Forår Mester
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:00
Jægersborg Bk.
Bk. Vestia
Serie 1, P1 23/24 P1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:00
HIK
Skive
2. Division - Kvalifikationsspil 2023/2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
Jægersborg 2
Union 4
Serie 3, P2/5 Forår P5
|
|||||||||||||||||||
03. jun
20:00
Aakanden GF
Fix
M+40 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
03. jun
20:00
HIK 2
Stefan
U16 Drenge 2 (08) Forår P2
|
|||||||||||||||||||
04. jun
18:45
HIK
Næstved I.F.
U16 Drenge Reservehold Øst Forår 2024 (08) P1
|
|||||||||||||||||||
05. jun
18:30
HIK
Hekla
U16 Drenge Øst 2 Forår (08) 2024 Øst 2
|
|||||||||||||||||||
05. jun
20:00
Jægersborg 2
B 1960
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P9
|
|||||||||||||||||||
05. jun
20:00
GVI/Jægersborg BK
Aakanden GF
M+45 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
05. jun
20:15
Gentofte FK
Nørrebro BK
M+50 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. jun
20:15
Gentofte FK
FB
M+40 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
06. jun
20:00
SIF/HIK
Oversidder
M+55 1 Forår - Dommerløs række P1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:00
Aakanden GF
KB 4
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
10. jun
20:00
SIF/HIK
Fremad Amager
M+55 1 Forår - Dommerløs række P1
|
|||||||||||||||||||
11. jun
18:30
HIK 4
FB 3
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
11. jun
18:30
HIK 1
AB Tårnby 1
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
12. jun
18:30
HIK 3
B.93 4
U15 Drenge 2 (09) Forår P2
|
|||||||||||||||||||
12. jun
20:15
HIK 6
HB 7
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
13. jun
20:00
HIK/SIF
Lyngby Boldklub 1921
HHT
M+60 Forår - Dommerløs række P1
|