Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
31. aug
10:00
Husum Bk 1
Frem 2
U11 Drenge 2 (14) 8:8 Efterår Grøn
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Husum Bk 1
Nørrebro United 1
U12 Piger 2 (13) 8:8 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
Husum Bk 2
B 1908 4
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
Vestia 3
Aakanden GF
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:25
Husum Bk 2
Husum Bk 1
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:25
Aakanden GF
Oversidder
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:50
Husum Bk 1
Vestia 3
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:50
Oversidder
B 1908 4
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:15
Vestia 3
Husum Bk 2
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:15
B 1908 4
Aakanden GF
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:40
Husum Bk 1
Oversidder
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:00
Husum Bk 2
B 1903 3
U12 Drenge 4 (13) 8:8 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
01. sep
14:00
Husum 2
Oversidder
Serie 3, P2/5 Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
02. sep
19:40
Husum Bk
Union 14
Herre Senior 5 7:7 Efterår P1
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:15
Husum Bk
Medicinernes Bk
Serie 2, Kvinder Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
04. sep
20:00
Husum Bk
Vestia
M+50 11:11 Efterår - Dommerløs række Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
06. sep
18:30
Husum Bk.
PI Fodbold
KS Herre 24/25 P1
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
Husum 2
FA 2000 3
U15 Drenge 3 (10) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
Husum Bk
FB 2
U13 Drenge 2 (12) 8:8 Efterår dommerløs Pulje 2A
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
Husum Bk
Rødovre
U13 Drenge 4 (12) 8:8 Efterår dommerløs Pulje 4B E
|
|||||||||||||||||||
07. sep
12:00
Husum Bk 1
Østerbro IF 2
U12 Drenge 2 (13) 8:8 Efterår Grøn
|
|||||||||||||||||||
07. sep
14:00
Husum Bk
K.B. 2
U16 Drenge 1 (09) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. sep
12:00
Husum 3
Fix 2
Serie 4, P2/9 Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
08. sep
12:00
Husum Bk
B.93
U14 Drenge (11) 7:7 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. sep
18:00
Husum Bk
JIF Hakoah
M+60 7:7 Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
09. sep
19:40
Husum Bk
HB 15
Herre Senior 5 7:7 Efterår P1
|
|||||||||||||||||||
11. sep
19:40
Husum Bk
B.93
M+32 1 11:11 Efterår - Dommerløs række Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
13. sep
18:00
Husum 2
AB Tårnby 2
U15 Drenge 3 (10) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
14. sep
11:00
Husum Bk 1
Hellas 1
U11 Drenge 2 (14) 8:8 Efterår Grøn
|
|||||||||||||||||||
14. sep
13:00
Husum Bk
Dragør BK
U15 Drenge Mester (10) Efterår Mester B E
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Husum Bk 2
Rødovre 1
U11 Drenge 4 (14) 8:8 Efterår Lilla
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:00
Husum Bk 2
Nørrebro United 5
U12 Drenge 4 (13) 8:8 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:00
Husum Bk
AB Tårnby
U14 Drenge (11) 7:7 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
20. sep
18:30
Husum Bk.
Dragør Bk.
KS Herre 24/25 P1
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:00
Husum 2
K.B. 5
U15 Drenge 3 (10) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:00
Brønshøj BK 2
Skjold 3
U8 Drenge 3 (17) 5:5 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:00
Skjold 1
Vestia
U8 Drenge 3 (17) 5:5 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:25
Brønshøj BK 2
Husum Bk 1
U8 Drenge 3 (17) 5:5 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:25
Vestia
Vanløse 4
U8 Drenge 3 (17) 5:5 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:50
Husum Bk 1
Skjold 1
U8 Drenge 3 (17) 5:5 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:50
Vanløse 4
Skjold 3
U8 Drenge 3 (17) 5:5 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
21. sep
11:15
Skjold 1
Brønshøj BK 2
U8 Drenge 3 (17) 5:5 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
21. sep
11:15
Skjold 3
Vestia
U8 Drenge 3 (17) 5:5 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
21. sep
11:40
Husum Bk 1
Vanløse 4
U8 Drenge 3 (17) 5:5 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
21. sep
12:00
Husum Bk
Ørestad IF
U15 Drenge Mester (10) Efterår Mester B E
|
|||||||||||||||||||
21. sep
12:00
Husum/Union
Kastrup
U16 Piger (09/10) 7:7 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. sep
12:00
Husum Bk 1
Oversidder
U12 Piger 2 (13) 8:8 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:00
Oversidder
Husum Bk 2
U8 Drenge 3 (17) 5:5 Efterår Lilla
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:00
Jægersborg BK 1
Skjold 4
U8 Drenge 3 (17) 5:5 Efterår Lilla
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:25
Oversidder
Østerbro IF 1
U8 Drenge 3 (17) 5:5 Efterår Lilla
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:25
Skjold 4
Nørrebro United 4
U8 Drenge 3 (17) 5:5 Efterår Lilla
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:50
Østerbro IF 1
Jægersborg BK 1
U8 Drenge 3 (17) 5:5 Efterår Lilla
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:50
Nørrebro United 4
Husum Bk 2
U8 Drenge 3 (17) 5:5 Efterår Lilla
|
|||||||||||||||||||
22. sep
11:15
Jægersborg BK 1
Oversidder
U8 Drenge 3 (17) 5:5 Efterår Lilla
|
|||||||||||||||||||
22. sep
11:15
Husum Bk 2
Skjold 4
U8 Drenge 3 (17) 5:5 Efterår Lilla
|
|||||||||||||||||||
22. sep
11:40
Østerbro IF 1
Nørrebro United 4
U8 Drenge 3 (17) 5:5 Efterår Lilla
|
|||||||||||||||||||
22. sep
12:00
Husum Bk 2
Skovshoved IF3
U12 Drenge 4 (13) 8:8 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
22. sep
12:00
Husum 2
Frem 5
Serie 3, P2/5 Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
22. sep
12:30
B 1903 3
Aakanden GF
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
22. sep
12:30
Oversidder
Husum Bk 1
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
22. sep
12:55
B 1903 3
Vanløse 2
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
22. sep
12:55
Husum Bk 1
Nørrebro United 4
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
22. sep
13:20
Vanløse 2
Oversidder
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
22. sep
13:20
Nørrebro United 4
Aakanden GF
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
22. sep
13:45
Oversidder
B 1903 3
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
22. sep
13:45
Aakanden GF
Husum Bk 1
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
22. sep
14:00
Husum 3
Valby 3
Serie 4, P2/9 Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
22. sep
14:10
Vanløse 2
Nørrebro United 4
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
23. sep
18:00
Husum Bk
FA 2000 11
Herre Senior 5 7:7 Efterår P1
|
|||||||||||||||||||
23. sep
18:15
Husum Bk
B.93 2
Serie 2, Kvinder Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
23. sep
20:15
Husum Bk
CSC
M+32 1 11:11 Efterår - Dommerløs række Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
23. sep
22:00
Husum Bk
Oversidder
M+60 7:7 Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. sep
19:40
Husum Bk
FA 2000
M+50 11:11 Efterår - Dommerløs række Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. sep
10:00
Frederiksberg Privatskole
Husum Skole
Ultra Skolepokalen Piger - Gruppespil 2 - Kbh Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
26. sep
10:00
Al Quds Skole
Store Magleby Skole
Ultra Skolepokalen Piger - Gruppespil 2 - Kbh Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
26. sep
11:00
Frederiksberg Privatskole
Al Quds Skole
Ultra Skolepokalen Piger - Gruppespil 2 - Kbh Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
26. sep
11:00
Husum Skole
Store Magleby Skole
Ultra Skolepokalen Piger - Gruppespil 2 - Kbh Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
26. sep
12:00
Store Magleby Skole
Frederiksberg Privatskole
Ultra Skolepokalen Piger - Gruppespil 2 - Kbh Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
26. sep
12:00
Husum Skole
Al Quds Skole
Ultra Skolepokalen Piger - Gruppespil 2 - Kbh Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
28. sep
10:00
Husum Bk
Fremad Amager 2
U13 Drenge 2 (12) 8:8 Efterår dommerløs Pulje 2A
|
|||||||||||||||||||
28. sep
12:00
Husum Bk 2
Hvidovre IF 2
U11 Drenge 4 (14) 8:8 Efterår Lilla
|
|||||||||||||||||||
28. sep
12:00
Husum Bk 1
Jægersborg BK 1
U12 Drenge 2 (13) 8:8 Efterår Grøn
|
|||||||||||||||||||
28. sep
14:00
Husum Bk
Nørrebro United
U16 Drenge 1 (09) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. sep
10:00
Husum Bk
Nørrebro United
U13 Drenge 4 (12) 8:8 Efterår dommerløs Pulje 4B E
|
|||||||||||||||||||
29. sep
11:00
Husum Bk 1
Oversidder
U11 Drenge 2 (14) 8:8 Efterår Grøn
|