Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
31. aug
10:00
Frem 1
K.B. 1
U12 Drenge 1 (13) 8:8 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Frem 1
AB Tårnby 1
U11 Drenge 1 (14) 8:8 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Fremad Amager 2
Skovshoved IF 1
U10 Drenge 1 (15) 5:5 Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Frem 1
B 1908 1
U10 Drenge 1 (15) 5:5 Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Dragør BK 1
AB Tårnby 2
U9 Drenge 2 (16) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Frem 1
Hekla 2
U9 Drenge 2 (16) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Frem
0
BSF
6
U14 Drenge Liga Øst 2 (11)efterår Pulje B
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Valby 2
9
Hellas 2
0
Serie 3, P2/5 Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
FC Culpa 2
3
FB 14
2
Serie 4, P2/9 Efterår Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Fremad Valby
B.93
UHT
U14 Drenge (11) 7:7 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Frem
3
B 1908 2
2
U17 Drenge (08) Liga København 2 Efterår Liga København 2
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Fremad Valby
4
FA 2000
0
U13 Piger (12) 8:8 Liga København Efterår dommerlø Liga København
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Fremad Valby
2
FB 3
5
U13 Drenge 5 (12) 8:8 Efterår dommerløs Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Frem (1)
Ørestad IF
U6 Drenge Lørdag 31/8 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Frem (1)
Oversidder
U6 Drenge Lørdag 31/8 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Frem (1)
Skjold
U6 Drenge Lørdag 31/8 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Frem (1)
Oversidder
U6 Drenge Lørdag 31/8 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Frem (1)
Oversidder
U6 Drenge Lørdag 31/8 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Frem (1)
Oversidder
U6 Drenge Lørdag 31/8 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Frem (1)
Oversidder
U6 Drenge Lørdag 31/8 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Frem (1)
Oversidder
U6 Drenge Lørdag 31/8 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Frem (1)
Oversidder
U6 Drenge Lørdag 31/8 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Frem (1)
Rødovre (2)
U6 Drenge Lørdag 31/8 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Frem (1)
Vanløse (2)
U6 Drenge Lørdag 31/8 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Frem (1)
Oversidder
U6 Drenge Lørdag 31/8 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Frem (1)
Oversidder
U6 Drenge Lørdag 31/8 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Frem (1)
Pioneren
U6 Drenge Lørdag 31/8 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Frem (1)
Oversidder
U6 Drenge Lørdag 31/8 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Frem (1)
Vanløse (1)
U6 Drenge Lørdag 31/8 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Frem (1)
Rødovre (1)
U6 Drenge Lørdag 31/8 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Frem (1)
Oversidder
U6 Drenge Lørdag 31/8 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Frem (1)
Oversidder
U6 Drenge Lørdag 31/8 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Frem (1)
Oversidder
U6 Drenge Lørdag 31/8 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Frem (1)
Oversidder
U6 Drenge Lørdag 31/8 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Frem (1)
Oversidder
U6 Drenge Lørdag 31/8 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Frem (1)
Oversidder
U6 Drenge Lørdag 31/8 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Frem (2)
Hekla (1)
U6 Drenge Lørdag 31/8 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Frem (2)
Hvidovre IF (2)
U6 Drenge Lørdag 31/8 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Frem (2)
Dragør BK
U6 Drenge Lørdag 31/8 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Frem (2)
FA 2000 (3)
U6 Drenge Lørdag 31/8 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Frem (2)
FB (1)
U6 Drenge Lørdag 31/8 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Frem (2)
GVI
U6 Drenge Lørdag 31/8 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Frem (2)
FB (2)
U6 Drenge Lørdag 31/8 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Frem (2)
HIK (2)
U6 Drenge Lørdag 31/8 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Frem (2)
HIK (1)
U6 Drenge Lørdag 31/8 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Frem (2)
Hvidovre IF (3)
U6 Drenge Lørdag 31/8 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Frem (2)
Hekla (2)
U6 Drenge Lørdag 31/8 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Frem (2)
FB (3)
U6 Drenge Lørdag 31/8 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Frem (2)
Hvidovre IF (1)
U6 Drenge Lørdag 31/8 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Frem (2)
Aakanden GF
U6 Drenge Lørdag 31/8 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Frem (2)
Oversidder
U6 Drenge Lørdag 31/8 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Frem (2)
Oversidder
U6 Drenge Lørdag 31/8 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Frem (2)
Oversidder
U6 Drenge Lørdag 31/8 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Frem (2)
Oversidder
U6 Drenge Lørdag 31/8 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Frem (2)
Oversidder
U6 Drenge Lørdag 31/8 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Frem (2)
Oversidder
U6 Drenge Lørdag 31/8 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Frem (2)
Oversidder
U6 Drenge Lørdag 31/8 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Frem (2)
Oversidder
U6 Drenge Lørdag 31/8 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Frem (2)
Oversidder
U6 Drenge Lørdag 31/8 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Frem (3)
B 1903 (2)
U6 Drenge Lørdag 31/8 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Frem (3)
B.93 (2)
U6 Drenge Lørdag 31/8 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Frem (3)
B.93 (5)
U6 Drenge Lørdag 31/8 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Frem (3)
B 1908 (2)
U6 Drenge Lørdag 31/8 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Frem (3)
B.93 (4)
U6 Drenge Lørdag 31/8 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Frem (3)
B 1903 (1)
U6 Drenge Lørdag 31/8 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Frem (3)
AB Tårnby (2)
U6 Drenge Lørdag 31/8 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Frem (3)
B.93 (3)
U6 Drenge Lørdag 31/8 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Frem (3)
B.93 (6)
U6 Drenge Lørdag 31/8 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Frem (3)
B 1908 (3)
U6 Drenge Lørdag 31/8 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Frem (3)
FA 2000 (1)
U6 Drenge Lørdag 31/8 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Frem (3)
AB Tårnby (1)
U6 Drenge Lørdag 31/8 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Frem (3)
B.93 (1)
U6 Drenge Lørdag 31/8 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Frem (3)
B 1908 (1)
U6 Drenge Lørdag 31/8 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Frem (3)
FA 2000 (2)
U6 Drenge Lørdag 31/8 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Frem (3)
CIK
U6 Drenge Lørdag 31/8 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Frem (3)
Fix (1)
U6 Drenge Lørdag 31/8 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Frem (3)
Fix (2)
U6 Drenge Lørdag 31/8 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Frem (3)
Tårnby FF (1)
U6 Drenge Lørdag 31/8 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Frem (3)
Tårnby FF (2)
U6 Drenge Lørdag 31/8 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Frem (3)
Oversidder
U6 Drenge Lørdag 31/8 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Frem (3)
Oversidder
U6 Drenge Lørdag 31/8 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Frem (3)
Oversidder
U6 Drenge Lørdag 31/8 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Frem
Rødovre
U5 Drenge Lørdag 31/8 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Frem
HIK
U5 Drenge Lørdag 31/8 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Frem
B.93 (1)
U5 Drenge Lørdag 31/8 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Frem
KFUM
U5 Drenge Lørdag 31/8 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Frem
B.93 (2)
U5 Drenge Lørdag 31/8 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Frem
Fremad Amager
U5 Drenge Lørdag 31/8 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Frem
Oversidder
U5 Drenge Lørdag 31/8 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Frem
Oversidder
U5 Drenge Lørdag 31/8 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Frem
Oversidder
U5 Drenge Lørdag 31/8 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Frem
Oversidder
U5 Drenge Lørdag 31/8 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Frem
Oversidder
U5 Drenge Lørdag 31/8 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Frem
Oversidder
U5 Drenge Lørdag 31/8 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Frem
Oversidder
U5 Drenge Lørdag 31/8 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Frem
Oversidder
U5 Drenge Lørdag 31/8 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Frem
Oversidder
U5 Drenge Lørdag 31/8 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Frem
Oversidder
U5 Drenge Lørdag 31/8 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Frem
Oversidder
U5 Drenge Lørdag 31/8 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Frem
Oversidder
U5 Drenge Lørdag 31/8 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Frem
Oversidder
U5 Drenge Lørdag 31/8 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Frem
Oversidder
U5 Drenge Lørdag 31/8 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Frem
Oversidder
U5 Drenge Lørdag 31/8 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Frem
Oversidder
U5 Drenge Lørdag 31/8 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Frem
Oversidder
U5 Drenge Lørdag 31/8 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:25
Dragør BK 1
Hvidovre IF 2
U9 Drenge 2 (16) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:25
Hekla 2
Vestia 2
U9 Drenge 2 (16) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:25
Fremad Amager 2
FB 1
U10 Drenge 1 (15) 5:5 Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:25
B 1908 1
Oversidder
U10 Drenge 1 (15) 5:5 Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:50
FB 1
Frem 1
U10 Drenge 1 (15) 5:5 Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:50
Oversidder
Skovshoved IF 1
U10 Drenge 1 (15) 5:5 Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:50
Hvidovre IF 2
Frem 1
U9 Drenge 2 (16) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:50
Vestia 2
AB Tårnby 2
U9 Drenge 2 (16) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
31. aug
11:15
Frem 1
Dragør BK 1
U9 Drenge 2 (16) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
31. aug
11:15
AB Tårnby 2
Hekla 2
U9 Drenge 2 (16) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
31. aug
11:15
Frem 1
Fremad Amager 2
U10 Drenge 1 (15) 5:5 Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
31. aug
11:15
Skovshoved IF 1
B 1908 1
U10 Drenge 1 (15) 5:5 Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
31. aug
11:40
FB 1
Oversidder
U10 Drenge 1 (15) 5:5 Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
31. aug
11:40
Hvidovre IF 2
Vestia 2
U9 Drenge 2 (16) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
31. aug
12:00
Fremad Valby 2
Hvidovre IF 4
U12 Drenge 3 (13) 8:8 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
31. aug
12:00
Fremad Valby 1
Hvidovre IF 3
U12 Drenge 2 (13) 8:8 Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
31. aug
12:00
Vigerslev Bk.
4
Husum Bk.
3
KS Herre 24/25 P1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
12:00
Frem 3
1
Nørrebro United 2
2
U14 Drenge 4 (11) Efterår Pulje 4A
|
|||||||||||||||||||
31. aug
12:00
Frem 2
6
Dragør BK
1
U17 Drenge 2 (08) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
31. aug
12:00
Fremad Valby
2
AB Tårnby 2
3
U14 Drenge 1 (11) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
12:30
Rødovre 1
K.B. 4
U8 Drenge 1 (17) 5:5 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
31. aug
12:30
HIK 1
Dragør BK 1
U8 Drenge 1 (17) 5:5 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
31. aug
12:55
Rødovre 1
Frem 1
U8 Drenge 1 (17) 5:5 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
31. aug
12:55
Dragør BK 1
K.B. 2
U8 Drenge 1 (17) 5:5 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
31. aug
13:20
Frem 1
HIK 1
U8 Drenge 1 (17) 5:5 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
31. aug
13:20
K.B. 2
K.B. 4
U8 Drenge 1 (17) 5:5 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
31. aug
13:45
HIK 1
Rødovre 1
U8 Drenge 1 (17) 5:5 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
31. aug
13:45
K.B. 4
Dragør BK 1
U8 Drenge 1 (17) 5:5 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
31. aug
14:00
Fremad Valby 4
3
Føroyar 2
1
Serie 3, P2/5 Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
31. aug
14:00
Fremad Valby 5
3
HB 5
1
Serie 4, P2/9 Efterår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
31. aug
14:00
Fremad Valby 3
Tårnby FF 2
HHT
Serie 2, P2/3 Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
31. aug
14:00
Frem
0
AB
1
2. Division - Grundspil 2024/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
14:10
Frem 1
K.B. 2
U8 Drenge 1 (17) 5:5 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
31. aug
15:30
PI Fodbold
3
NB Bornholm
5
KS Herre 24/25 P1
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
Frem
Hørsholm-Usserød IK
U13 Drenge Liga Øst 2 8:8 (12) efterår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
Fremad Valby 2
Nørrebro United 3
U11 Drenge 3 (14) 8:8 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
Frederiksholm Sydhavnen 2
B.93 3
Serie 2, P2/3 Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
Fremad Valby
FB 2
U15 Drenge 1 (10) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
FC Nanoq
LoneWolves FC
Herre Senior 5 7:7 Efterår P7
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:00
Fremad Valby 8
CIK
Herre Senior 4 7:7 Efterår P4
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:00
Frem
Hørsholm-Usserød IK
U15 Drenge Liga Øst 2 (10) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:00
Fremad Valby 2
Østerbro IF 4
U14 Drenge 4 (11) Efterår Pulje 4B
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:00
Frem
A27
U19 Drenge (06/07) Liga København 2 Efterår Liga København 2
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:00
Fremad Valby 2
Nørrebro United
KS, Kvinder Efterår KSK E
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:00
Fremad Valby 3
FC Damsø 2
Serie 1, Kvinder Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:00
Olympiakos København
Slægtens Bk
Serie 3, P1 24/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:00
Copenhagen Celtic
Young Urbans FC
Serie 4, P1 24/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. sep
14:00
Fremad Valby 7
CIK 2
Serie 5, P2/4 Efterår - Dommerløs række Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
01. sep
14:00
Fremad Valby 4
Oversidder
Serie 2, Kvinder Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. sep
14:15
Valby
Vestia
U13 Drenge 3 (12) 8:8 Efterår dommerløs P3B
|
|||||||||||||||||||
01. sep
16:00
Blue Star Academy
Borghaven IF
Serie 5, P1, 24/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. sep
16:00
Watan FC
Dankurd IF
Serie 3, P1 24/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. sep
18:00
Vestergården
Oversidder
Serie 5, P1, 24/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. sep
18:00
Sydkysten BK
Nordvest FC
Serie 4, P1 24/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. sep
18:00
SSB
Husum Bk
M+60 7:7 Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
02. sep
18:00
KP Zebras
Nørrebro United 3
HHT
Kvinde Senior 2 7:7 Efterår P1
|
|||||||||||||||||||
02. sep
19:00
Valby
Copenfalster FF
Kvinde Senior 1 7:7 Efterår P1
|
|||||||||||||||||||
02. sep
19:00
Valby
Fremad Amager
M+55 7:7 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. sep
20:00
Sporting Fønix CF
JIF Hakoah
Serie 3, P1 24/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. sep
20:10
Valby 3
Union 13
Herre Senior 4 7:7 Efterår P3
|
|||||||||||||||||||
02. sep
20:30
Pioneren
Skovshoved IF
M+40 11:11 Efterår - Dommerløs række Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. sep
22:00
Fr.holm Sydhavnen
Oversidder
M+60 7:7 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
03. sep
17:30
Frem
Furesø Bold Akademi
Træningskamp U13 Drenge Liga 1 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
03. sep
18:00
Frem 2
KFUM
KS Herre 24/25 P1
|
|||||||||||||||||||
03. sep
18:45
Frem 16
Skovshoved IF 3
Herre Senior 5 7:7 Efterår P2
|
|||||||||||||||||||
03. sep
18:45
Frem 14
B 1908
Herre Senior 5 7:7 Efterår P4
|
|||||||||||||||||||
03. sep
18:45
Frem 17
Nørrebro FF
Herre Senior 5 7:7 Efterår P7
|
|||||||||||||||||||
03. sep
19:00
Frem
Lyngby BK
Oddset Pokalen 2024/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
03. sep
19:00
Frem 5
Skjold 12
Herre Senior 3 7:7 Efterår P6
|
|||||||||||||||||||
03. sep
20:30
HB
Vesterbro Alliancen
M+32 2 7:7 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
03. sep
20:30
AC Iben
Oversidder
8:8 M+32 2 - Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
04. sep
17:15
Valby
K.B. 3
U13 Drenge M (12) 8:8 Efterår dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:00
Sydhavn FF
Stefan
Serie 5, P1, 24/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:00
Valby
Hvidovre IF
Serie 1, Kvinder Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:00
Frem
K.B.
M+45 Mester 7:7 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:00
Fremad Valby
FA 2000
M+32 1 7:7 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:00
Fremad Valby 5
Copenfalster FF 2
Herre Senior 3 7:7 Efterår P4
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:00
Fremad Valby 6
Skjold 21
Herre Senior 4 7:7 Efterår P2
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:30
Frem
FA 2000
Herre Senior Mester 7:7 Efterår P1
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:45
Frem 15
FC Ryparken 8
Herre Senior 5 7:7 Efterår P3
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:45
Frem 13
Valby 5
Herre Senior 5 7:7 Efterår P5
|
|||||||||||||||||||
04. sep
19:00
Valby 2
FA 2000
Kvinde Senior 2 7:7 Efterår P2
|
|||||||||||||||||||
04. sep
19:00
Valby
Teatro Kapital
Herre Senior Mester 7:7 Efterår P1
|
|||||||||||||||||||
04. sep
19:15
Fremad Valby 11
Sønderbro Fight 3
Herre Senior 5 7:7 Efterår P8
|
|||||||||||||||||||
04. sep
19:15
Fremad Valby
Vanløse
M+40 Mester 7:7 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. sep
20:15
Valby
K.B.
M+32 2 7:7 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. sep
20:30
Olympiakos København
LoneWolves FC
Herre Senior 5 7:7 Efterår P7
|
|||||||||||||||||||
05. sep
18:00
PI Fodbold
HB
Kvinde Senior Mester 7:7 Efterår P1
|
|||||||||||||||||||
05. sep
18:00
Fr.holm Sydhavnen
Sønderbro Fight
M+45 Mester 7:7 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. sep
18:45
Frem 6
KFB 4
Herre Senior 4 7:7 Efterår P1
|
|||||||||||||||||||
05. sep
19:00
FC Udfordringen 2
Folehaven 2
Herre Senior 5 7:7 Efterår P6
|
|||||||||||||||||||
05. sep
19:00
Fremad Valby
FB
KS Herre 24/25 P1
|
|||||||||||||||||||
05. sep
20:00
Pan Fodbold
Copenhagen Foxes
Herre Senior 2 7:7 Efterår P3
|
|||||||||||||||||||
05. sep
20:45
Copenhagen Celtic
FA 2000
Kvinde Senior 3 7:7 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
06. sep
18:00
Fremad Valby 1
Ørestad IF 1
U11 Piger 3 (14) 8:8 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
06. sep
18:00
Frederiksholm Sydhavnen 3
FB 3
Serie 2, P2/3 Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
06. sep
18:00
Frem 3
Union 3
Serie 3, P2/5 Efterår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
06. sep
19:00
Fremad Valby 2
Skjold 3
Serie 2, P2/3 Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
KP Zebras
Fremad Forsing
Serie 5, P1, 24/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
AC Iben
Viktoria
Serie 1, Kvinder Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
Fremad Valby 2
FA 2000 2
U13 Drenge 3 (12) 8:8 Efterår dommerløs P3A
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
Fremad Valby
AB Tårnby
U14 Drenge (11) 7:7 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
Valby
B 1903 2
U16 Drenge Mester (09) Efterår Mester
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
Fremad Valby
Skjold
U15 Drenge 1 (10) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
Frem 3
FB 3
U11 Drenge 3 (14) 8:8 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
Frem 4
Union 1
U11 Drenge 3 (14) 8:8 Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
Frem 2
Brønshøj BK 1
U11 Drenge 2 (14) 8:8 Efterår Grøn
|
|||||||||||||||||||
07. sep
12:00
Nordvest FC
Bk. Olympia 1921
Serie 4, P1 24/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. sep
12:00
Copenhagen Celtic 2
Oversidder
Serie 4, P2/9 Efterår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
07. sep
13:00
KSV
Valby
U13 Drenge 3 (12) 8:8 Efterår dommerløs P3B
|
|||||||||||||||||||
07. sep
13:00
Frem 18
Heimdal
Herre Senior 5 7:7 Efterår P8
|
|||||||||||||||||||
07. sep
13:00
Frem 10
Skjold 20
Herre Senior 4 7:7 Efterår P5
|
|||||||||||||||||||
07. sep
14:00
Frem 12
FB 19
Herre Senior 4 7:7 Efterår P8
|
|||||||||||||||||||
07. sep
14:00
Frem
Næstved
2. Division - Grundspil 2024/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. sep
14:00
Frederiksholm Sydhavnen
Bispebjerg Bk.
Serie 1, P1 24/25 P1
|
|||||||||||||||||||
07. sep
16:00
Slægtens Bk
Bk. Hekla
Serie 3, P1 24/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
Fremad Valby 1
Husum Bk 1
U12 Piger 2 (13) 8:8 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
Frem
B.93
Træningskamp U15 Drenge Liga 1 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
Fremad Valby
FA 2000
U14 Piger (11) 7:7 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
PI Fodbold 2
B.93 9
Serie 4, P2/9 Efterår Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
Frem
Brønshøj/Fix
U16 Drenge (09) Liga København 1 Efterår Liga København 1
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
Fremad Valby 4
Skjold 3
Herre Senior 2 7:7 Efterår P1
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
Slægtens BK
HB 8
Herre Senior 4 7:7 Efterår P6
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:00
PI Fodbold
KFUM
KS, Kvinder Efterår KSK E
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:15
Vesterbro Alliancen
KB 6
Herre Senior 3 7:7 Efterår P6
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:15
Pan Fodbold
Nørrebro United 4
Kvinde Senior 2 7:7 Efterår P3
|
|||||||||||||||||||
08. sep
12:00
Borghaven IF
Vestergården
Serie 5, P1, 24/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. sep
12:00
Frem
B 1903
U19 Drenge (06/07) Liga København 2 Efterår Liga København 2
|
|||||||||||||||||||
08. sep
12:00
Fremad Valby
Østerbro IF 2
Kvindeserie København Efterår KvS København
|
|||||||||||||||||||
08. sep
12:00
Fremad Valby 1
B 1908 2
U11 Drenge 2 (14) 8:8 Efterår Lilla
|
|||||||||||||||||||
08. sep
12:00
FC Culpa
Bk. Viktoria
Serie 1, P1 24/25 P1
|
|||||||||||||||||||
08. sep
12:30
FC Culpa
Egedal Boldklub
Herre Senior 3 7:7 Efterår P1
|
|||||||||||||||||||
08. sep
14:00
Copenhagen Celtic 3
KFB 5
Serie 5, P2/4 Efterår - Dommerløs række Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
08. sep
14:00
Frem 4
FA 2000 10
Serie 4, P2/9 Efterår Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
08. sep
14:15
Valby 2
Nørrebro United 6
U12 Drenge 4 (13) 8:8 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
08. sep
15:00
Østerbro IF
AaB
Kv. 1. Division 2024/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. sep
16:00
FC ESPM
Sønderbro Fight
Serie 2, P1 24/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. sep
18:00
Dankurd IF
VLI
Serie 3, P1 24/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. sep
10:30
Frem
Skjold
M+70 5:5 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. sep
11:15
Dankurd IF
Olympique Odsherred
Herre Senior 5 7:7 Efterår P5
|
|||||||||||||||||||
09. sep
18:30
Fremad Valby
Østerbro IF
U19 Drenge Mester (06/07) Efterår Mester
|
|||||||||||||||||||
09. sep
19:00
Valby 2
Nørrebro United 4
Herre Senior 3 7:7 Efterår P5
|
|||||||||||||||||||
09. sep
20:15
Valby 4
Champeinz United
Herre Senior 5 7:7 Efterår P7
|
|||||||||||||||||||
09. sep
22:00
Frederiksholm Sydhavnen
B.93
M+32 Øst 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
10. sep
18:30
Valby
ØKF
Kvinde Senior 1 7:7 Efterår P1
|
|||||||||||||||||||
10. sep
18:30
FC Udfordringen
Skjold
Kvinde Senior 1 7:7 Efterår P1
|
|||||||||||||||||||
10. sep
19:30
Fremad Valby 3
AC Iben
Serie 1, Kvinder Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
10. sep
20:30
AC Iben
Ejby IF 1968
8:8 M+32 2 - Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
10. sep
20:30
Team 2. Sal
Rødovre
M+32 2 7:7 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
10. sep
20:30
Vesterbro Alliancen
BK 10
M+32 2 7:7 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:00
Fremad Valby
Brønshøj BK
M+60 7:7 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:00
Fremad Valby 7
Skjold 15
Herre Senior 4 7:7 Efterår P3
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:00
Fremad Valby 6
AB Tårnby
Herre Senior 4 7:7 Efterår P2
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:15
Frem
Valby
Herre Senior Mester 7:7 Efterår P1
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:45
Frem 7
Bois Athletic FC
Herre Senior 4 7:7 Efterår P2
|
|||||||||||||||||||
11. sep
19:00
Valby 3
Østerbro IF 7
Herre Senior 4 7:7 Efterår P3
|
|||||||||||||||||||
11. sep
19:00
Valby 5
B 1903 3
Herre Senior 5 7:7 Efterår P5
|
|||||||||||||||||||
11. sep
19:15
Fremad Valby 8
Skjold 14
Herre Senior 4 7:7 Efterår P4
|
|||||||||||||||||||
11. sep
19:15
Fremad Valby 2
KFUM
Kvinde Senior 3 7:7 Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
11. sep
19:15
Fremad Valby
BK Jyden
M+40 1 7:7 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. sep
20:00
FC Culpa
B 1960
Serie 2, Kvinder Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. sep
20:15
Valby 3
KFUM 3
Serie 4, P2/9 Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
11. sep
20:15
Frem 17
Olympiakos København
Herre Senior 5 7:7 Efterår P7
|
|||||||||||||||||||
11. sep
20:30
Fremad Valby 10
Sønderbro Fight 3
Herre Senior 5 7:7 Efterår P8
|
|||||||||||||||||||
11. sep
20:30
Fremad Valby 9
Østerbro IF 10
Herre Senior 5 7:7 Efterår P2
|
|||||||||||||||||||
12. sep
10:30
Frem
Brønshøj BK
M+75 5:5 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. sep
21:00
Copenhagen Celtic
FC Nanoq
M+32 2 7:7 Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
13. sep
10:00
Valhøj Skole
Harrestrup Å Skole
Ultra Skolepokalen Piger - Gruppespil 1 - Kbh Eftertilmeldingspulje 12
|
|||||||||||||||||||
13. sep
10:00
Hay Skolen
Kaptajn Johnsens Skole
Ultra Skolepokalen Piger - Gruppespil 1 - Kbh Eftertilmeldingspulje 12
|
|||||||||||||||||||
13. sep
11:00
Valhøj Skole
Hay Skolen
Ultra Skolepokalen Piger - Gruppespil 1 - Kbh Eftertilmeldingspulje 12
|
|||||||||||||||||||
13. sep
11:00
Harrestrup Å Skole
Kaptajn Johnsens Skole
Ultra Skolepokalen Piger - Gruppespil 1 - Kbh Eftertilmeldingspulje 12
|
|||||||||||||||||||
13. sep
12:00
Kaptajn Johnsens Skole
Valhøj Skole
Ultra Skolepokalen Piger - Gruppespil 1 - Kbh Eftertilmeldingspulje 12
|
|||||||||||||||||||
13. sep
12:00
Harrestrup Å Skole
Hay Skolen
Ultra Skolepokalen Piger - Gruppespil 1 - Kbh Eftertilmeldingspulje 12
|
|||||||||||||||||||
13. sep
18:00
Valby
FC Damsø 2
Serie 1, Kvinder Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
13. sep
18:00
Fremad Valby 2
Fix
KS, Kvinder Efterår KSK E
|
|||||||||||||||||||
13. sep
18:00
Frem 5
FB 7
Serie 3, P2/5 Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
13. sep
18:30
Fremad Valby 2
Frederiksholm Sydhavnen 3
Serie 2, P2/3 Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
13. sep
20:00
PI Fodbold
Union
KS Herre 24/25 P1
|
|||||||||||||||||||
13. sep
21:00
FC Nanoq
Sønderbro Fight
Herre Senior 5 7:7 Efterår P7
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
Frem
Sundby Bk.
U14 Drenge Liga Øst 2 (11)efterår Pulje B
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
Sporting Fønix CF
Amandas Sønner
Serie 3, P1 24/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
Frem 1
K.B. 2
U11 Drenge 1 (14) 8:8 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
Frem 1
FB 1
U12 Drenge 1 (13) 8:8 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
Valby 2
Østerbro IF 5
Serie 3, P2/5 Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
Frem 2
AB Tårnby 2
U14 Drenge 1 (11) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
Fremad Valby 2
Amager Pigefodbold 2
U13 Piger Mester (12) 8:8 Efterår dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
Fremad Valby
Kastrup
U13 Drenge 1 (12) 8:8 Efterår dommerløs Pulje 1B E
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
Fremad Valby
Oversidder
U13 Drenge 5 (12) 8:8 Efterår dommerløs Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
Fremad Valby
Oversidder
U13 Piger (12) 8:8 Liga København Efterår dommerlø Liga København
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
Frem
Skovshoved IF
U17 Drenge (08) Liga København 2 Efterår Liga København 2
|
|||||||||||||||||||
14. sep
12:00
Fremad Valby
Skovshoved IF
U14 Drenge 1 (11) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. sep
12:00
Sydhavn FF
Døvania
Serie 5, P1, 24/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. sep
12:00
Fremad Valby 1
Hellas 1
U12 Drenge 2 (13) 8:8 Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
14. sep
12:00
Fremad Valby 2
Nørrebro United 4
U12 Drenge 3 (13) 8:8 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
14. sep
12:00
Valby Bk.
Bk. Heimdal
Serie 2, P1 24/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. sep
12:00
Vigerslev Bk.
FA 2000 2
KS Herre 24/25 P1
|
|||||||||||||||||||
14. sep
13:00
Frem 3
FA 2000 7
Herre Senior 3 7:7 Efterår P2
|
|||||||||||||||||||
14. sep
13:30
Frem 4
Østerbro IF 3
Herre Senior 3 7:7 Efterår P3
|
|||||||||||||||||||
14. sep
14:00
Frem 8
FC Ryparken 5
Herre Senior 4 7:7 Efterår P7
|
|||||||||||||||||||
14. sep
14:00
Frem 13
Oversidder
Herre Senior 5 7:7 Efterår P5
|
|||||||||||||||||||
14. sep
14:00
Fremad Valby 4
KB 4
Serie 3, P2/5 Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
14. sep
14:00
Fremad Valby 5
B.93 7
Serie 4, P2/9 Efterår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
14. sep
14:15
Valby 1
K.B. 8
U12 Drenge 3 (13) 8:8 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
15. sep
09:00
Champeinz United
Nørrebro FF
Herre Senior 5 7:7 Efterår P7
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Slægtens BK
HIK
Herre Senior 4 7:7 Efterår P6
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Frem
BSF
U13 Drenge Liga Øst 2 8:8 (12) efterår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Fremad Valby 1
FC Damsø 1
U12 Piger 2 (13) 8:8 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Hvidovre IF 5
Husum Bk 1
U7 Drenge uøvet (18) 3:3 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
K.B. 13
Fix 3
U7 Drenge uøvet (18) 3:3 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Nørrebro United 3
GVI 3
U7 Drenge uøvet (18) 3:3 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
B.93 2
Sundby Bk. 3
U7 Drenge uøvet (18) 3:3 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Kastrup 1
Hvidovre IF 3
U7 Drenge uøvet (18) 3:3 Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
AB Tårnby 2
Fremad Amager 1
U7 Drenge uøvet (18) 3:3 Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
B 1903 3
Pioneren 1
U7 Drenge uøvet (18) 3:3 Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Skjold
Hellas 3
U7 Drenge uøvet (18) 3:3 Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
GVI 2
Rødovre 1
U7 Drenge uøvet (18) 3:3 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
FB 3
Sundby Bk. 2
U7 Drenge uøvet (18) 3:3 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Frem 3
Skovshoved IF 1
U7 Drenge uøvet (18) 3:3 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Fix 4
Nørrebro United 4
U7 Drenge uøvet (18) 3:3 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Jægersborg BK 1
FA 2000 4
U7 Drenge uøvet (18) 3:3 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
B 1903 2
AB Tårnby 1
U7 Drenge uøvet (18) 3:3 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Nørrebro United 2
HIK 2
U7 Drenge uøvet (18) 3:3 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
B 1908 3
FB 4
U7 Drenge uøvet (18) 3:3 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Fremad Valby 7
Amager FF 3
Serie 5, P2/4 Efterår - Dommerløs række Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Frederiksholm Sydhavnen 2
FB 4
Serie 2, P2/3 Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Sydkysten BK
Young Urbans FC
Serie 4, P1 24/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Fremad Valby (1)
GVI
U6 Dr. Søndag 15/9 10-16 i Fremad Valby Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Fremad Valby (1)
B.93 (1)
U6 Dr. Søndag 15/9 10-16 i Fremad Valby Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Fremad Valby (1)
B 1903 (1)
U6 Dr. Søndag 15/9 10-16 i Fremad Valby Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Fremad Valby (1)
Hvidovre IF (2)
U6 Dr. Søndag 15/9 10-16 i Fremad Valby Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Fremad Valby (1)
FA 2000 (2)
U6 Dr. Søndag 15/9 10-16 i Fremad Valby Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Fremad Valby (1)
B.93 (4)
U6 Dr. Søndag 15/9 10-16 i Fremad Valby Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Fremad Valby (1)
AB Tårnby (2)
U6 Dr. Søndag 15/9 10-16 i Fremad Valby Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Fremad Valby (1)
Frem (1)
U6 Dr. Søndag 15/9 10-16 i Fremad Valby Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Fremad Valby (1)
K.B. (5)
U6 Dr. Søndag 15/9 10-16 i Fremad Valby Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Fremad Valby (1)
B 1908 (2)
U6 Dr. Søndag 15/9 10-16 i Fremad Valby Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Fremad Valby (1)
Vanløse (1)
U6 Dr. Søndag 15/9 10-16 i Fremad Valby Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Fremad Valby (1)
K.B. (8)
U6 Dr. Søndag 15/9 10-16 i Fremad Valby Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Fremad Valby (1)
Rødovre (1)
U6 Dr. Søndag 15/9 10-16 i Fremad Valby Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Fremad Valby (1)
K.B. (11)
U6 Dr. Søndag 15/9 10-16 i Fremad Valby Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Fremad Valby (1)
HIK (1)
U6 Dr. Søndag 15/9 10-16 i Fremad Valby Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Fremad Valby (1)
FB (1)
U6 Dr. Søndag 15/9 10-16 i Fremad Valby Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Fremad Valby (1)
K.B. (2)
U6 Dr. Søndag 15/9 10-16 i Fremad Valby Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Fremad Valby (1)
Fix (1)
U6 Dr. Søndag 15/9 10-16 i Fremad Valby Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Fremad Valby (1)
Fix (2)
U6 Dr. Søndag 15/9 10-16 i Fremad Valby Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Fremad Valby (1)
Tårnby FF (1)
U6 Dr. Søndag 15/9 10-16 i Fremad Valby Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Fremad Valby (1)
Tårnby FF (2)
U6 Dr. Søndag 15/9 10-16 i Fremad Valby Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Fremad Valby (1)
Aakanden GF
U6 Dr. Søndag 15/9 10-16 i Fremad Valby Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Fremad Valby (1)
Oversidder
U6 Dr. Søndag 15/9 10-16 i Fremad Valby Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Fremad Valby (2)
B 1908 (3)
U6 Dr. Søndag 15/9 10-16 i Fremad Valby Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Fremad Valby (2)
Vanløse (2)
U6 Dr. Søndag 15/9 10-16 i Fremad Valby Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Fremad Valby (2)
B.93 (5)
U6 Dr. Søndag 15/9 10-16 i Fremad Valby Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Fremad Valby (2)
Frem (2)
U6 Dr. Søndag 15/9 10-16 i Fremad Valby Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Fremad Valby (2)
K.B. (6)
U6 Dr. Søndag 15/9 10-16 i Fremad Valby Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Fremad Valby (2)
CIK
U6 Dr. Søndag 15/9 10-16 i Fremad Valby Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Fremad Valby (2)
Rødovre (2)
U6 Dr. Søndag 15/9 10-16 i Fremad Valby Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Fremad Valby (2)
Hvidovre IF (3)
U6 Dr. Søndag 15/9 10-16 i Fremad Valby Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Fremad Valby (2)
FB (2)
U6 Dr. Søndag 15/9 10-16 i Fremad Valby Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Fremad Valby (2)
FA 2000 (3)
U6 Dr. Søndag 15/9 10-16 i Fremad Valby Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Fremad Valby (2)
B.93 (2)
U6 Dr. Søndag 15/9 10-16 i Fremad Valby Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Fremad Valby (2)
B 1903 (2)
U6 Dr. Søndag 15/9 10-16 i Fremad Valby Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Fremad Valby (2)
K.B. (12)
U6 Dr. Søndag 15/9 10-16 i Fremad Valby Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Fremad Valby (2)
K.B. (9)
U6 Dr. Søndag 15/9 10-16 i Fremad Valby Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Fremad Valby (2)
K.B. (3)
U6 Dr. Søndag 15/9 10-16 i Fremad Valby Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Fremad Valby (2)
HIK (2)
U6 Dr. Søndag 15/9 10-16 i Fremad Valby Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Fremad Valby (2)
Hekla (1)
U6 Dr. Søndag 15/9 10-16 i Fremad Valby Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Fremad Valby (2)
Oversidder
U6 Dr. Søndag 15/9 10-16 i Fremad Valby Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Fremad Valby (2)
Oversidder
U6 Dr. Søndag 15/9 10-16 i Fremad Valby Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Fremad Valby (2)
Oversidder
U6 Dr. Søndag 15/9 10-16 i Fremad Valby Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Fremad Valby (2)
Oversidder
U6 Dr. Søndag 15/9 10-16 i Fremad Valby Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Fremad Valby (2)
Oversidder
U6 Dr. Søndag 15/9 10-16 i Fremad Valby Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Fremad Valby (2)
Oversidder
U6 Dr. Søndag 15/9 10-16 i Fremad Valby Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Fremad Valby (3)
K.B. (10)
U6 Dr. Søndag 15/9 10-16 i Fremad Valby Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Fremad Valby (3)
Skjold
U6 Dr. Søndag 15/9 10-16 i Fremad Valby Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Fremad Valby (3)
Ørestad IF
U6 Dr. Søndag 15/9 10-16 i Fremad Valby Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Fremad Valby (3)
B 1908 (1)
U6 Dr. Søndag 15/9 10-16 i Fremad Valby Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Fremad Valby (3)
K.B. (1)
U6 Dr. Søndag 15/9 10-16 i Fremad Valby Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Fremad Valby (3)
Hvidovre IF (1)
U6 Dr. Søndag 15/9 10-16 i Fremad Valby Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Fremad Valby (3)
Hekla (2)
U6 Dr. Søndag 15/9 10-16 i Fremad Valby Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Fremad Valby (3)
Frem (3)
U6 Dr. Søndag 15/9 10-16 i Fremad Valby Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Fremad Valby (3)
K.B. (7)
U6 Dr. Søndag 15/9 10-16 i Fremad Valby Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Fremad Valby (3)
AB Tårnby (1)
U6 Dr. Søndag 15/9 10-16 i Fremad Valby Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Fremad Valby (3)
FA 2000 (1)
U6 Dr. Søndag 15/9 10-16 i Fremad Valby Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Fremad Valby (3)
B.93 (3)
U6 Dr. Søndag 15/9 10-16 i Fremad Valby Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Fremad Valby (3)
FB (3)
U6 Dr. Søndag 15/9 10-16 i Fremad Valby Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Fremad Valby (3)
Dragør BK
U6 Dr. Søndag 15/9 10-16 i Fremad Valby Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Fremad Valby (3)
K.B. (4)
U6 Dr. Søndag 15/9 10-16 i Fremad Valby Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Fremad Valby (3)
Pioneren
U6 Dr. Søndag 15/9 10-16 i Fremad Valby Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Fremad Valby (3)
B.93 (6)
U6 Dr. Søndag 15/9 10-16 i Fremad Valby Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Fremad Valby (3)
Oversidder
U6 Dr. Søndag 15/9 10-16 i Fremad Valby Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Fremad Valby (3)
Oversidder
U6 Dr. Søndag 15/9 10-16 i Fremad Valby Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Fremad Valby (3)
Oversidder
U6 Dr. Søndag 15/9 10-16 i Fremad Valby Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Fremad Valby (3)
Oversidder
U6 Dr. Søndag 15/9 10-16 i Fremad Valby Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Fremad Valby (3)
Oversidder
U6 Dr. Søndag 15/9 10-16 i Fremad Valby Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Fremad Valby (3)
Oversidder
U6 Dr. Søndag 15/9 10-16 i Fremad Valby Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Fremad Valby
Fremad Amager
U5 Dr. Søndag 15/9 10-16 i Fremad Valby Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Fremad Valby
KFUM
U5 Dr. Søndag 15/9 10-16 i Fremad Valby Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Fremad Valby
Frem
U5 Dr. Søndag 15/9 10-16 i Fremad Valby Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Fremad Valby
Rødovre
U5 Dr. Søndag 15/9 10-16 i Fremad Valby Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Fremad Valby
HIK
U5 Dr. Søndag 15/9 10-16 i Fremad Valby Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Fremad Valby
B.93 (1)
U5 Dr. Søndag 15/9 10-16 i Fremad Valby Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Fremad Valby
B.93 (2)
U5 Dr. Søndag 15/9 10-16 i Fremad Valby Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Fremad Valby
Oversidder
U5 Dr. Søndag 15/9 10-16 i Fremad Valby Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Fremad Valby
Oversidder
U5 Dr. Søndag 15/9 10-16 i Fremad Valby Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Fremad Valby
Oversidder
U5 Dr. Søndag 15/9 10-16 i Fremad Valby Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Fremad Valby
Oversidder
U5 Dr. Søndag 15/9 10-16 i Fremad Valby Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Fremad Valby
Oversidder
U5 Dr. Søndag 15/9 10-16 i Fremad Valby Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Fremad Valby
Oversidder
U5 Dr. Søndag 15/9 10-16 i Fremad Valby Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Fremad Valby
Oversidder
U5 Dr. Søndag 15/9 10-16 i Fremad Valby Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Fremad Valby
Oversidder
U5 Dr. Søndag 15/9 10-16 i Fremad Valby Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Fremad Valby
Oversidder
U5 Dr. Søndag 15/9 10-16 i Fremad Valby Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Fremad Valby
Oversidder
U5 Dr. Søndag 15/9 10-16 i Fremad Valby Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Fremad Valby
Oversidder
U5 Dr. Søndag 15/9 10-16 i Fremad Valby Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Fremad Valby
Oversidder
U5 Dr. Søndag 15/9 10-16 i Fremad Valby Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Fremad Valby
Oversidder
U5 Dr. Søndag 15/9 10-16 i Fremad Valby Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Fremad Valby
Oversidder
U5 Dr. Søndag 15/9 10-16 i Fremad Valby Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Fremad Valby
Oversidder
U5 Dr. Søndag 15/9 10-16 i Fremad Valby Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Fremad Valby
Oversidder
U5 Dr. Søndag 15/9 10-16 i Fremad Valby Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:15
Nørrebro United 2
Østerbro IF 2
U7 Drenge uøvet (18) 3:3 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:15
FB 4
Ørestad IF 3
U7 Drenge uøvet (18) 3:3 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:15
Jægersborg BK 1
B.93 3
U7 Drenge uøvet (18) 3:3 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:15
AB Tårnby 1
Husum Bk 2
U7 Drenge uøvet (18) 3:3 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:15
Frem 3
KFUM 1
U7 Drenge uøvet (18) 3:3 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:15
Nørrebro United 4
Union 1
U7 Drenge uøvet (18) 3:3 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:15
GVI 2
FA 2000 2
U7 Drenge uøvet (18) 3:3 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:15
Sundby Bk. 2
Hvidovre IF 4
U7 Drenge uøvet (18) 3:3 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:15
B 1903 3
Nørrebro United 1
U7 Drenge uøvet (18) 3:3 Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:15
Hellas 3
Stefan 1
U7 Drenge uøvet (18) 3:3 Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:15
Kastrup 1
Vanløse 2
U7 Drenge uøvet (18) 3:3 Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:15
Fremad Amager 1
Dragør BK 3
U7 Drenge uøvet (18) 3:3 Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:15
Nørrebro United 3
B 1908 4
U7 Drenge uøvet (18) 3:3 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:15
Sundby Bk. 3
Rødovre 2
U7 Drenge uøvet (18) 3:3 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:15
Hvidovre IF 5
FA 2000 3
U7 Drenge uøvet (18) 3:3 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:15
Fix 3
FB 5
U7 Drenge uøvet (18) 3:3 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:30
FA 2000 3
K.B. 13
U7 Drenge uøvet (18) 3:3 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:30
FB 5
Husum Bk 1
U7 Drenge uøvet (18) 3:3 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:30
B 1908 4
B.93 2
U7 Drenge uøvet (18) 3:3 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:30
Rødovre 2
GVI 3
U7 Drenge uøvet (18) 3:3 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:30
Vanløse 2
AB Tårnby 2
U7 Drenge uøvet (18) 3:3 Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:30
Dragør BK 3
Hvidovre IF 3
U7 Drenge uøvet (18) 3:3 Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:30
Nørrebro United 1
Skjold
U7 Drenge uøvet (18) 3:3 Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:30
Stefan 1
Pioneren 1
U7 Drenge uøvet (18) 3:3 Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:30
FA 2000 2
FB 3
U7 Drenge uøvet (18) 3:3 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:30
Hvidovre IF 4
Rødovre 1
U7 Drenge uøvet (18) 3:3 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:30
KFUM 1
Fix 4
U7 Drenge uøvet (18) 3:3 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:30
Union 1
Skovshoved IF 1
U7 Drenge uøvet (18) 3:3 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:30
B.93 3
B 1903 2
U7 Drenge uøvet (18) 3:3 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:30
Husum Bk 2
FA 2000 4
U7 Drenge uøvet (18) 3:3 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:30
Østerbro IF 2
B 1908 3
U7 Drenge uøvet (18) 3:3 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:30
Ørestad IF 3
HIK 2
U7 Drenge uøvet (18) 3:3 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:45
B 1908 3
Nørrebro United 2
U7 Drenge uøvet (18) 3:3 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:45
HIK 2
FB 4
U7 Drenge uøvet (18) 3:3 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:45
B 1903 2
Jægersborg BK 1
U7 Drenge uøvet (18) 3:3 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:45
FA 2000 4
AB Tårnby 1
U7 Drenge uøvet (18) 3:3 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:45
Fix 4
Frem 3
U7 Drenge uøvet (18) 3:3 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:45
Skovshoved IF 1
Nørrebro United 4
U7 Drenge uøvet (18) 3:3 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:45
FB 3
GVI 2
U7 Drenge uøvet (18) 3:3 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:45
Rødovre 1
Sundby Bk. 2
U7 Drenge uøvet (18) 3:3 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:45
Husum Bk 1
Fix 3
U7 Drenge uøvet (18) 3:3 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:45
Skjold
B 1903 3
U7 Drenge uøvet (18) 3:3 Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:45
Pioneren 1
Hellas 3
U7 Drenge uøvet (18) 3:3 Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:45
AB Tårnby 2
Kastrup 1
U7 Drenge uøvet (18) 3:3 Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:45
Hvidovre IF 3
Fremad Amager 1
U7 Drenge uøvet (18) 3:3 Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:45
B.93 2
Nørrebro United 3
U7 Drenge uøvet (18) 3:3 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:45
GVI 3
Sundby Bk. 3
U7 Drenge uøvet (18) 3:3 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:45
K.B. 13
Hvidovre IF 5
U7 Drenge uøvet (18) 3:3 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:00
B 1908 4
Rødovre 2
U7 Drenge uøvet (18) 3:3 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:00
Vanløse 2
Dragør BK 3
U7 Drenge uøvet (18) 3:3 Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:00
Nørrebro United 1
Stefan 1
U7 Drenge uøvet (18) 3:3 Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:00
FA 2000 3
FB 5
U7 Drenge uøvet (18) 3:3 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:00
FA 2000 2
Hvidovre IF 4
U7 Drenge uøvet (18) 3:3 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:00
KFUM 1
Union 1
U7 Drenge uøvet (18) 3:3 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:00
B.93 3
Husum Bk 2
U7 Drenge uøvet (18) 3:3 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:00
Østerbro IF 2
Ørestad IF 3
U7 Drenge uøvet (18) 3:3 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:15
Sydhavn FF
FB 2
Kvinde Senior 2 7:7 Efterår P2
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:00
B 1908 1
Fremad Valby 1
U7 Drenge Øvet (18) 3:3 Efterår Grøn
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:00
FB 2
FA 2000 1
U7 Drenge Øvet (18) 3:3 Efterår Grøn
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:00
Vanløse 1
Frem 2
U7 Drenge Øvet (18) 3:3 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:00
Hvidovre IF 1
Ørestad IF 1
U7 Drenge Øvet (18) 3:3 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:00
Ørestad IF 2
K.B. 4
U7 Drenge Øvet (18) 3:3 Efterår Grøn
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:00
Oversidder
Østerbro IF 1
U7 Drenge Øvet (18) 3:3 Efterår Grøn
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:00
Fremad Valby 2
Frem 3
U11 Drenge 3 (14) 8:8 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:00
Olympiakos København
JIF Hakoah
Serie 3, P1 24/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:00
K.B. 2
Frem 1
U7 Drenge Øvet (18) 3:3 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:00
Aakanden GF
Hekla 1
U7 Drenge Øvet (18) 3:3 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:00
B.93 1
Dragør BK 2
U7 Drenge Øvet (18) 3:3 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:00
Brønshøj BK 1
Fix 2
U7 Drenge Øvet (18) 3:3 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:00
Skjold 2
GVI 1
U7 Drenge Øvet (18) 3:3 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:00
Oversidder
K.B. 9
U7 Drenge Øvet (18) 3:3 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:00
Dragør BK 1
K.B. 1
U7 Drenge Øvet (18) 3:3 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:00
Fix 1
Hellas 2
U7 Drenge Øvet (18) 3:3 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:00
K.B. 10
Hekla 2
U7 Drenge Øvet (18) 3:3 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:00
Skovshoved IF
K.B. 3
U7 Drenge Øvet (18) 3:3 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:00
Fremad Valby
Vestia
U14 Piger (11) 7:7 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:15
K.B. 10
CIK 1
U7 Drenge Øvet (18) 3:3 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:15
K.B. 3
FB 1
U7 Drenge Øvet (18) 3:3 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:15
Dragør BK 1
B 1908 2
U7 Drenge Øvet (18) 3:3 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:15
Hellas 2
Oversidder
U7 Drenge Øvet (18) 3:3 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:15
Skjold 2
K.B. 5
U7 Drenge Øvet (18) 3:3 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:15
K.B. 9
B.93
U7 Drenge Øvet (18) 3:3 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:15
B.93 1
Sundby Bk. 1
U7 Drenge Øvet (18) 3:3 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:15
Fix 2
K.B. 6
U7 Drenge Øvet (18) 3:3 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:15
K.B. 2
HIK 1
U7 Drenge Øvet (18) 3:3 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:15
Hekla 1
K.B. 11
U7 Drenge Øvet (18) 3:3 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:15
Ørestad IF 2
Skjold 1
U7 Drenge Øvet (18) 3:3 Efterår Grøn
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:15
Østerbro IF 1
Hellas 1
U7 Drenge Øvet (18) 3:3 Efterår Grøn
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:15
Vanløse 1
B 1903 1
U7 Drenge Øvet (18) 3:3 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:15
Ørestad IF 1
K.B. 7
U7 Drenge Øvet (18) 3:3 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:15
B 1908 1
K.B. 8
U7 Drenge Øvet (18) 3:3 Efterår Grøn
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:15
FA 2000 1
Hvidovre IF 2
U7 Drenge Øvet (18) 3:3 Efterår Grøn
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:30
K.B. 8
FB 2
U7 Drenge Øvet (18) 3:3 Efterår Grøn
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:30
Hvidovre IF 2
Fremad Valby 1
U7 Drenge Øvet (18) 3:3 Efterår Grøn
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:30
B 1903 1
Hvidovre IF 1
U7 Drenge Øvet (18) 3:3 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:30
K.B. 7
Frem 2
U7 Drenge Øvet (18) 3:3 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:30
Skjold 1
Oversidder
U7 Drenge Øvet (18) 3:3 Efterår Grøn
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:30
Hellas 1
K.B. 4
U7 Drenge Øvet (18) 3:3 Efterår Grøn
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:30
HIK 1
Aakanden GF
U7 Drenge Øvet (18) 3:3 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:30
K.B. 11
Frem 1
U7 Drenge Øvet (18) 3:3 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:30
Sundby Bk. 1
Brønshøj BK 1
U7 Drenge Øvet (18) 3:3 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:30
K.B. 6
Dragør BK 2
U7 Drenge Øvet (18) 3:3 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:30
K.B. 5
Oversidder
U7 Drenge Øvet (18) 3:3 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:30
B.93
GVI 1
U7 Drenge Øvet (18) 3:3 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:30
B 1908 2
Fix 1
U7 Drenge Øvet (18) 3:3 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:30
Oversidder
K.B. 1
U7 Drenge Øvet (18) 3:3 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:30
CIK 1
Skovshoved IF
U7 Drenge Øvet (18) 3:3 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:30
FB 1
Hekla 2
U7 Drenge Øvet (18) 3:3 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:30
Arctos
HIK 2
M+32 2 7:7 Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:45
Skovshoved IF
K.B. 10
U7 Drenge Øvet (18) 3:3 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:45
Hekla 2
K.B. 3
U7 Drenge Øvet (18) 3:3 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:45
Fix 1
Dragør BK 1
U7 Drenge Øvet (18) 3:3 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:45
K.B. 1
Hellas 2
U7 Drenge Øvet (18) 3:3 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:45
Oversidder
Skjold 2
U7 Drenge Øvet (18) 3:3 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:45
GVI 1
K.B. 9
U7 Drenge Øvet (18) 3:3 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:45
Brønshøj BK 1
B.93 1
U7 Drenge Øvet (18) 3:3 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:45
Dragør BK 2
Fix 2
U7 Drenge Øvet (18) 3:3 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:45
Aakanden GF
K.B. 2
U7 Drenge Øvet (18) 3:3 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:45
Frem 1
Hekla 1
U7 Drenge Øvet (18) 3:3 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:45
Oversidder
Ørestad IF 2
U7 Drenge Øvet (18) 3:3 Efterår Grøn
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:45
K.B. 4
Østerbro IF 1
U7 Drenge Øvet (18) 3:3 Efterår Grøn
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:45
Hvidovre IF 1
Vanløse 1
U7 Drenge Øvet (18) 3:3 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:45
Frem 2
Ørestad IF 1
U7 Drenge Øvet (18) 3:3 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:45
FB 2
B 1908 1
U7 Drenge Øvet (18) 3:3 Efterår Grøn
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:45
Fremad Valby 1
FA 2000 1
U7 Drenge Øvet (18) 3:3 Efterår Grøn
|
|||||||||||||||||||
15. sep
13:00
K.B. 8
Hvidovre IF 2
U7 Drenge Øvet (18) 3:3 Efterår Grøn
|
|||||||||||||||||||
15. sep
13:00
B 1903 1
K.B. 7
U7 Drenge Øvet (18) 3:3 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
15. sep
13:00
Skjold 1
Hellas 1
U7 Drenge Øvet (18) 3:3 Efterår Grøn
|
|||||||||||||||||||
15. sep
13:00
HIK 1
K.B. 11
U7 Drenge Øvet (18) 3:3 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
15. sep
13:00
Sundby Bk. 1
K.B. 6
U7 Drenge Øvet (18) 3:3 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
15. sep
13:00
K.B. 5
B.93
U7 Drenge Øvet (18) 3:3 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
15. sep
13:00
B 1908 2
Oversidder
U7 Drenge Øvet (18) 3:3 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
15. sep
13:00
CIK 1
FB 1
U7 Drenge Øvet (18) 3:3 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
15. sep
14:00
Copenhagen Celtic
Nøddealliancen
Serie 4, P1 24/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
14:00
Fremad Valby 4
Sundby 3
Serie 2, Kvinder Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
14:00
Fremad Valby 6
Østerbro IF 6
Serie 4, P2/9 Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. sep
14:00
Frem 4
Oversidder
Serie 4, P2/9 Efterår Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
15. sep
14:00
Frem
FC Helsingør
2. Division - Grundspil 2024/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
14:15
Valby
KFUM
U13 Drenge 3 (12) 8:8 Efterår dommerløs P3B
|
|||||||||||||||||||
15. sep
16:00
Dankurd IF 2
FA 2000 15
Serie 5, P2/4 Efterår - Dommerløs række Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. sep
16:00
Blue Star Academy
RPIF
Serie 5, P1, 24/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
18:30
Vestergården
Pioneren
Serie 5, P1, 24/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
16. sep
10:30
Frem
K.B.
M+75 5:5 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
16. sep
17:00
Egedal Boldklub
FA 2000 8
Herre Senior 3 7:7 Efterår P1
|
|||||||||||||||||||
16. sep
17:30
Borghaven IF
KP Zebras
Kvinde Senior 2 7:7 Efterår P1
|
|||||||||||||||||||
16. sep
19:00
Valby
FA 2000
Herre Senior Mester 7:7 Efterår P1
|
|||||||||||||||||||
16. sep
19:00
Valby
Vanløse
M+55 7:7 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
16. sep
22:00
KSV
Oversidder
U13 Drenge 3 (12) 8:8 Efterår dommerløs P3B
|
|||||||||||||||||||
17. sep
18:00
Fr.holm Sydhavnen
K.B.
M+60 7:7 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. sep
18:00
Frem
Bagsværd BK
Træningskamp U13 Drenge Liga 1 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. sep
18:00
Frem 2
Fremad Valby
KS Herre 24/25 P1
|
|||||||||||||||||||
17. sep
19:00
FC Udfordringen
B.93
M+32 Mester 7:7 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. sep
10:00
Langhøjskolen
Valby Skole
Ultra Skolepokalen Piger - Gruppespil 2 - Kbh Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
18. sep
10:00
Ellebjerg Skole
Skolen på Nyelandsvej
Ultra Skolepokalen Piger - Gruppespil 2 - Kbh Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
18. sep
11:00
Langhøjskolen
Ellebjerg Skole
Ultra Skolepokalen Piger - Gruppespil 2 - Kbh Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
18. sep
11:00
Valby Skole
Skolen på Nyelandsvej
Ultra Skolepokalen Piger - Gruppespil 2 - Kbh Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
18. sep
12:00
Skolen på Nyelandsvej
Langhøjskolen
Ultra Skolepokalen Piger - Gruppespil 2 - Kbh Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
18. sep
12:00
Valby Skole
Ellebjerg Skole
Ultra Skolepokalen Piger - Gruppespil 2 - Kbh Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
18. sep
17:45
Frem 5
Union 2
Serie 3, P2/5 Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
18. sep
18:00
Fremad Valby
FB
M+32 1 7:7 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. sep
18:00
Frem
Fr.holm Sydhavnen
M+45 Mester 7:7 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. sep
18:00
Fremad Valby 2
Amager FF
Herre Senior 1 7:7 Efterår P1
|
|||||||||||||||||||
18. sep
18:00
Fremad Valby 5
Volvox 2
Herre Senior 3 7:7 Efterår P4
|
|||||||||||||||||||
18. sep
19:00
Valby 2
Heimdal 2
Kvinde Senior 2 7:7 Efterår P2
|
|||||||||||||||||||
18. sep
19:00
Valby
HB
M+32 2 7:7 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. sep
19:15
Fremad Valby 11
Spartak Ciervo 2
Herre Senior 5 7:7 Efterår P8
|
|||||||||||||||||||
18. sep
19:15
Fremad Valby 3
FC Nyhavn
Herre Senior 2 7:7 Efterår P4
|
|||||||||||||||||||
18. sep
20:00
Polyteknisk FK
K.B. 8
Herre Senior 5 7:7 Efterår P3
|
|||||||||||||||||||
18. sep
20:15
Valby 5
FA 2000 16
Herre Senior 5 7:7 Efterår P5
|
|||||||||||||||||||
18. sep
20:30
Olympiakos København
FC Nanoq
Herre Senior 5 7:7 Efterår P7
|
|||||||||||||||||||
18. sep
20:30
Fremad Valby
Cøpenhavn United
Kvinde Senior 1 7:7 Efterår P2
|
|||||||||||||||||||
19. sep
10:30
Frem
B.93
M+75 5:5 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
19. sep
18:00
PI Fodbold
Sundby
Kvinde Senior Mester 7:7 Efterår P1
|
|||||||||||||||||||
19. sep
18:30
FC Udfordringen
B.93 4
Herre Senior 3 7:7 Efterår P3
|
|||||||||||||||||||
19. sep
19:00
FC Udfordringen 2
Sønderbro Fight 2
Herre Senior 5 7:7 Efterår P6
|
|||||||||||||||||||
19. sep
20:00
Pan Fodbold
KFB 2
Herre Senior 2 7:7 Efterår P3
|
|||||||||||||||||||
19. sep
20:00
Vigerslev 2
KFUM 2
Serie 2, P2/3 Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
19. sep
20:45
Copenhagen Celtic
Brønshøj
Kvinde Senior 3 7:7 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
20. sep
17:00
Fremad Valby 2
Brønshøj/Fix 3
U15 Drenge 4 (10) Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
20. sep
18:00
Fremad Valby
B 1908 2
U14 Drenge 1 (11) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
20. sep
18:00
Frem 3
FA 2000 8
Serie 3, P2/5 Efterår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
21. sep
09:00
Fremad Valby
Fix
M+32 1 7:7 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:00
Frem
Greve Fodbold
Træningskamp U15 Drenge Liga 1 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:00
Frem 2
B.93 3
U11 Drenge 2 (14) 8:8 Efterår Grøn
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:00
Kastrup 1
Sundby Bk. 3
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:00
CIK 1
Fremad Valby 2
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:00
Sporting Fønix CF
Nørrebro United
Serie 3, P1 24/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:00
Frem 3
Skjold 3
U11 Drenge 3 (14) 8:8 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:00
Frem 4
B 1908 4
U11 Drenge 3 (14) 8:8 Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:00
FC Culpa 2
Skjold 6
Serie 4, P2/9 Efterår Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:00
Fremad Valby 2
Amager Pigefodbold
U13 Piger Mester (12) 8:8 Efterår dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:00
Fremad Valby
Husum Bk
U14 Drenge (11) 7:7 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:00
Fremad Valby 2
B.93 4
U13 Drenge 3 (12) 8:8 Efterår dommerløs P3A
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:00
Frem
FA 2000
U17 Drenge (08) Liga København 2 Efterår Liga København 2
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:25
Kastrup 1
Frem 2
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:25
Fremad Valby 2
B 1908 3
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:50
Frem 2
CIK 1
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:50
B 1908 3
Sundby Bk. 3
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
21. sep
11:00
KP Zebras
FC Culpa
Kvinde Senior 2 7:7 Efterår P1
|
|||||||||||||||||||
21. sep
11:15
CIK 1
Kastrup 1
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
21. sep
11:15
Sundby Bk. 3
Fremad Valby 2
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
21. sep
11:40
Frem 2
B 1908 3
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
21. sep
12:00
Fremad Valby 1
Oversidder
U12 Drenge 2 (13) 8:8 Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
21. sep
12:00
Fremad Valby
K.B.
U13 Piger (12) 8:8 Liga København Efterår dommerlø Liga København
|
|||||||||||||||||||
21. sep
12:00
Fremad Valby
HB
U13 Drenge 1 (12) 8:8 Efterår dommerløs Pulje 1B E
|
|||||||||||||||||||
21. sep
12:00
Fremad Valby
FB
U19 Drenge Mester (06/07) Efterår Mester
|
|||||||||||||||||||
21. sep
12:00
Copenhagen Celtic 2
FC Ryparken 3
Serie 4, P2/9 Efterår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
21. sep
12:00
Nordvest FC
FC Newborn
Serie 4, P1 24/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. sep
12:30
Frem 9
Fremad Valby 8
Herre Senior 4 7:7 Efterår P4
|
|||||||||||||||||||
21. sep
13:00
Frem 14
Prespa 2
Herre Senior 5 7:7 Efterår P4
|
|||||||||||||||||||
21. sep
13:30
Frem 2
KB 4
Herre Senior 2 7:7 Efterår P2
|
|||||||||||||||||||
21. sep
13:35
Frem 15
Hellas
Herre Senior 5 7:7 Efterår P3
|
|||||||||||||||||||
21. sep
14:00
Frem 10
Oversidder
Herre Senior 4 7:7 Efterår P5
|
|||||||||||||||||||
21. sep
14:00
Østerbro IF
FC Thy - ThistedQ
Kv. 1. Division 2024/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. sep
14:00
KP Zebras
Døvania
Serie 5, P1, 24/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. sep
14:00
Fremad Valby 3
Frederiksholm Sydhavnen 2
Serie 2, P2/3 Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
21. sep
14:00
AC Iben
Fremad Amager
Serie 1, Kvinder Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. sep
14:30
Frem 12
Union 11
Herre Senior 4 7:7 Efterår P8
|
|||||||||||||||||||
21. sep
14:30
Frem 16
FA 2000 15
Herre Senior 5 7:7 Efterår P2
|
|||||||||||||||||||
21. sep
16:00
Frem 2
Rødovre 2
U17 Drenge 2 (08) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
21. sep
16:00
Slægtens Bk
VLI
Serie 3, P1 24/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. sep
09:00
Champeinz United
FA 2000 14
Herre Senior 5 7:7 Efterår P7
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:00
FC Nanoq
Valby 4
Herre Senior 5 7:7 Efterår P7
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:00
FC Culpa
FB 9
Herre Senior 3 7:7 Efterår P1
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:00
Fremad Valby 4
ØKF
Herre Senior 2 7:7 Efterår P1
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:00
Frem
AB
U13 Drenge Liga Øst 2 8:8 (12) efterår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:00
Copenhagen Celtic
Pioneren
M+40 11:11 Efterår - Dommerløs række Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:00
FC Culpa
B 1908
Serie 2, Kvinder Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. sep
11:00
PI Fodbold
Heimdal
KS, Kvinder Efterår KSK E
|
|||||||||||||||||||
22. sep
11:15
Copenhagen Celtic
Sundby KFUM
M+32 2 7:7 Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
22. sep
11:15
Pan Fodbold
HIK
Kvinde Senior 2 7:7 Efterår P3
|
|||||||||||||||||||
22. sep
12:00
Fremad Valby
Rødovre
Kvindeserie København Efterår KvS København
|
|||||||||||||||||||
22. sep
12:00
Fremad Valby 1
Ørestad IF 1
U11 Drenge 2 (14) 8:8 Efterår Lilla
|
|||||||||||||||||||
22. sep
12:00
FC Culpa
Bispebjerg Bk.
Serie 1, P1 24/25 P1
|
|||||||||||||||||||
22. sep
12:00
Copenhagen Celtic 3
Skjold 15
Serie 5, P2/4 Efterår - Dommerløs række Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
22. sep
12:00
Borghaven IF
Fremad Forsing
Serie 5, P1, 24/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. sep
12:00
Fremad Valby 2
KFUM
U14 Drenge 4 (11) Efterår Pulje 4B
|
|||||||||||||||||||
22. sep
13:00
Frem 18
Jægersborg 2
Herre Senior 5 7:7 Efterår P8
|
|||||||||||||||||||
22. sep
13:00
Frem 11
Skjold 16
Herre Senior 4 7:7 Efterår P6
|
|||||||||||||||||||
22. sep
13:30
Frem 6
Nørrebro United 7
Herre Senior 4 7:7 Efterår P1
|
|||||||||||||||||||
22. sep
14:00
Frem 5
Vesterbro Alliancen
Herre Senior 3 7:7 Efterår P6
|
|||||||||||||||||||
22. sep
14:00
Frem 3
B 1903 3
U14 Drenge 4 (11) Efterår Pulje 4A
|
|||||||||||||||||||
22. sep
14:00
Copenhagen Celtic
KodaSyd FC
Serie 4, P1 24/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. sep
14:00
Frederiksholm Sydhavnen 3
Skjold 3
Serie 2, P2/3 Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
22. sep
16:00
PI Fodbold 2
HB 7
Serie 4, P2/9 Efterår Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
22. sep
16:00
FC ESPM
Valby Bk.
Serie 2, P1 24/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. sep
18:00
Fremad Valby
Union
Herre Senior Mester 7:7 Efterår P1
|
|||||||||||||||||||
22. sep
22:00
Arctos
Giovani Hajduk
M+32 2 7:7 Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
23. sep
19:00
Valby
FB
Herre Senior Mester 7:7 Efterår P1
|
|||||||||||||||||||
23. sep
19:15
Fremad Valby 2
Heimdal 3
Kvinde Senior 3 7:7 Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
23. sep
21:00
Team 2. Sal
Valby
M+32 2 7:7 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
23. sep
22:00
Frederiksholm Sydhavnen
Stenløse BK
M+32 Øst 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
24. sep
18:00
Frem
Køge BK
Træningskamp U13 Drenge Liga 1 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
24. sep
18:30
FC Udfordringen
Valby
Kvinde Senior 1 7:7 Efterår P1
|
|||||||||||||||||||
24. sep
19:00
FC Udfordringen
Sønderbro Fight
M+32 Mester 7:7 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
24. sep
20:30
Vesterbro Alliancen
Rødovre
M+32 2 7:7 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
24. sep
20:30
AC Iben
BFC Lundegården
8:8 M+32 2 - Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
25. sep
18:00
Fremad Valby
Oversidder
M+60 7:7 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. sep
18:00
Fremad Valby 7
HB 12
Herre Senior 4 7:7 Efterår P3
|
|||||||||||||||||||
25. sep
18:00
Fremad Valby 6
B 1960
Herre Senior 4 7:7 Efterår P2
|
|||||||||||||||||||
25. sep
18:30
Copenfalster FF
FB
Kvinde Senior 1 7:7 Efterår P1
|
|||||||||||||||||||
25. sep
19:00
Valby 5
Folehaven 3
Herre Senior 5 7:7 Efterår P5
|
|||||||||||||||||||
25. sep
19:00
Frem
Klub 14
Herre Senior Mester 7:7 Efterår P1
|
|||||||||||||||||||
25. sep
19:15
Fremad Valby 9
FB 22
Herre Senior 5 7:7 Efterår P2
|
|||||||||||||||||||
25. sep
19:15
Fremad Valby
Skovshoved IF
M+40 Mester 7:7 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. sep
19:15
Fremad Valby
Amager FF
M+40 1 7:7 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. sep
20:15
Valby 3
Fix 2
Serie 4, P2/9 Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
25. sep
20:30
Olympiakos København
Valby 4
Herre Senior 5 7:7 Efterår P7
|
|||||||||||||||||||
25. sep
20:30
Fremad Valby 10
Heimdal
Herre Senior 5 7:7 Efterår P8
|
|||||||||||||||||||
26. sep
18:00
FC Udfordringen
Copenfalster FF
Herre Senior 3 7:7 Efterår P3
|
|||||||||||||||||||
26. sep
18:00
Fr.holm Sydhavnen
Bispebjerg Bk.
M+45 Mester 7:7 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. sep
19:00
Fremad Valby
Kastrup Bk
KS Herre 24/25 P1
|
|||||||||||||||||||
26. sep
19:00
Frem 8
Jægersborg BK
Herre Senior 4 7:7 Efterår P7
|
|||||||||||||||||||
27. sep
18:00
Valby
AC Iben
Serie 1, Kvinder Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. sep
18:30
Fremad Valby 2
Viktoria 2
Serie 2, P2/3 Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
27. sep
20:00
PI Fodbold
Vigerslev Bk.
KS Herre 24/25 P1
|
|||||||||||||||||||
28. sep
10:00
Frem
GVI
U14 Drenge Liga Øst 2 (11)efterår Pulje B
|
|||||||||||||||||||
28. sep
10:00
Frem 1
AB Tårnby 1
U12 Drenge 1 (13) 8:8 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
28. sep
10:00
Frem 1
K.B. 1
U11 Drenge 1 (14) 8:8 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
28. sep
10:00
Sydhavn FF
KP Zebras
Serie 5, P1, 24/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. sep
10:00
Valby
HIK
U16 Drenge Mester (09) Efterår Mester
|
|||||||||||||||||||
28. sep
10:00
Frem 2
Skovshoved IF
U14 Drenge 1 (11) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. sep
10:00
Fremad Valby
K.B. 4
U15 Drenge 1 (10) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. sep
10:00
Fremad Valby
B.93
U13 Piger (12) 8:8 Liga København Efterår dommerlø Liga København
|
|||||||||||||||||||
28. sep
10:00
Fremad Valby
Brønshøj/Fix
U13 Drenge 5 (12) 8:8 Efterår dommerløs Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
28. sep
12:00
Fremad Valby
B 1903 2
U14 Drenge 1 (11) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. sep
12:00
Fremad Valby 2
FA 2000 5
U12 Drenge 3 (13) 8:8 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
28. sep
12:00
Valby Bk.
FC Nordhavn
Serie 2, P1 24/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. sep
12:00
Olympiakos København
Amandas Sønner
Serie 3, P1 24/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. sep
13:00
Frem 3
KFB 3
Herre Senior 3 7:7 Efterår P2
|
|||||||||||||||||||
28. sep
13:30
Frem 13
Olympique Odsherred
Herre Senior 5 7:7 Efterår P5
|
|||||||||||||||||||
28. sep
14:00
Frem
Thisted FC
2. Division - Grundspil 2024/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. sep
14:00
Frederiksholm Sydhavnen
FC Culpa
Serie 1, P1 24/25 P1
|
|||||||||||||||||||
28. sep
14:00
Fremad Valby 5
Copenhagen Celtic 2
Serie 4, P2/9 Efterår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
28. sep
14:15
Valby
B 1908 2
U13 Drenge M (12) 8:8 Efterår dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
28. sep
14:15
Valby 1
Hellas 2
U12 Drenge 3 (13) 8:8 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
29. sep
10:00
Valby 2
Vanløse 4
U12 Drenge 4 (13) 8:8 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
29. sep
10:00
FC Nanoq
Arctos
M+32 2 7:7 Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
29. sep
10:00
FC Knöedel
Copenhagen Celtic
M+40 11:11 Efterår - Dommerløs række Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. sep
10:00
Fremad Valby 1
Hellas 1
U12 Piger 2 (13) 8:8 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. sep
10:00
Frem
A27
U15 Drenge Liga Øst 2 (10) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
29. sep
10:00
Frem
B 1903
U16 Drenge (09) Liga København 1 Efterår Liga København 1
|
|||||||||||||||||||
29. sep
10:00
Dankurd IF
B 1903 3
Herre Senior 5 7:7 Efterår P5
|
|||||||||||||||||||
29. sep
11:15
Slægtens BK
FB 20
Herre Senior 4 7:7 Efterår P6
|
|||||||||||||||||||
29. sep
11:15
Sydhavn FF
Nørrebro FF
Kvinde Senior 2 7:7 Efterår P2
|
|||||||||||||||||||
29. sep
12:00
Fremad Valby 1
B 1903 1
U11 Piger 3 (14) 8:8 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. sep
12:00
Fremad Valby 2
FB 3
U11 Drenge 3 (14) 8:8 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
29. sep
12:00
Frem
B.93 2
U19 Drenge (06/07) Liga København 2 Efterår Liga København 2
|
|||||||||||||||||||
29. sep
12:00
Fremad Valby 7
Copenhagen Celtic 3
Serie 5, P2/4 Efterår - Dommerløs række Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
29. sep
12:00
Fremad Valby 2
PI Fodbold
KS, Kvinder Efterår KSK E
|
|||||||||||||||||||
29. sep
12:00
Sydkysten BK
Nøddealliancen
Serie 4, P1 24/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. sep
12:30
Pan Fodbold
Hellas
Kvinde Senior 2 7:7 Efterår P3
|
|||||||||||||||||||
29. sep
13:00
Frem 17
Sønderbro Fight
Herre Senior 5 7:7 Efterår P7
|
|||||||||||||||||||
29. sep
13:45
Vesterbro Alliancen
Oversidder
Herre Senior 3 7:7 Efterår P6
|
|||||||||||||||||||
29. sep
14:00
Frederiksholm Sydhavnen 3
B 1903 3
Serie 2, P2/3 Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
29. sep
14:00
Fremad Valby 6
B.93 8
Serie 4, P2/9 Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
29. sep
14:00
Frem 4
FB 14
Serie 4, P2/9 Efterår Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
29. sep
14:00
Fremad Valby 4
B 1960
Serie 2, Kvinder Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. sep
14:15
Valby
Dragør BK
U13 Drenge 3 (12) 8:8 Efterår dommerløs P3B
|
|||||||||||||||||||
29. sep
16:00
Dankurd IF 2
Fremad Amager 3
Serie 5, P2/4 Efterår - Dommerløs række Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
29. sep
16:00
Blue Star Academy
MBFF
Serie 5, P1, 24/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. sep
18:00
Dankurd IF
Slægtens Bk
Serie 3, P1 24/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. sep
18:30
Vestergården
Real Benne
Serie 5, P1, 24/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. sep
19:00
Valby 3
Dunses Disciple
Herre Senior 4 7:7 Efterår P3
|
|||||||||||||||||||
30. sep
10:00
Langhøjskolen
Søborg Skole
Ultra Skolepokalen Drenge - Gruppespil 2 - Kbh Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
30. sep
10:00
Ellebjerg Skole
Vinder pulje 11
Ultra Skolepokalen Drenge - Gruppespil 2 - Kbh Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
30. sep
11:00
Langhøjskolen
Ellebjerg Skole
Ultra Skolepokalen Drenge - Gruppespil 2 - Kbh Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
30. sep
11:00
Søborg Skole
Vinder pulje 11
Ultra Skolepokalen Drenge - Gruppespil 2 - Kbh Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
30. sep
12:00
Vinder pulje 11
Langhøjskolen
Ultra Skolepokalen Drenge - Gruppespil 2 - Kbh Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
30. sep
12:00
Søborg Skole
Ellebjerg Skole
Ultra Skolepokalen Drenge - Gruppespil 2 - Kbh Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
30. sep
17:30
Borghaven IF
ØKF 2
Kvinde Senior 2 7:7 Efterår P1
|
|||||||||||||||||||
30. sep
19:00
Valby
Vanløse
Kvinde Senior 1 7:7 Efterår P1
|
|||||||||||||||||||
30. sep
19:00
Valby 2
FC Afveje
Herre Senior 3 7:7 Efterår P5
|
|||||||||||||||||||
30. sep
20:15
Valby
HB
M+55 7:7 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
30. sep
21:00
Team 2. Sal
Skjold
M+32 2 7:7 Efterår Pulje 1
|