Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10. maj
18:30
FC Nakskov
DMI
Herre LFS 2023/24 p1
|
|||||||||||||||||||
10. maj
18:30
FC Nakskov
TGB
Herre S1 2023/24 p1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
FC Nakskov
Ringsted IF
U12 Drenge 1 8:8 (12) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:00
FC Nakskov (1)
TGB
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:30
FC Nakskov (1)
Rødby
HS3 11:11 Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
FC Nakskov (2)
DMI/B1990
HS3 11:11 Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. maj
18:00
FC Nakskov
Ørslev GIF (V)
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
17. maj
19:00
FC Nakskov
Herlufsholm GF
U14 Drenge 1 (10) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
18. maj
13:30
FC Nakskov
Tuse IF
Sjællandsserien Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
20. maj
18:00
FC Nakskov (2)
MB
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:00
FC Nakskov
MB
8:8 U13 Piger 3 (11) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:15
FC Nakskov
NAB
U15 Drenge 3 (09) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:30
FC Nakskov
Oversidder
U11 Drenge 1 8:8 (13) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:30
FC Nakskov
MB
U16 Drenge 2 (08) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:00
FC Nakskov
Tingsted
8:8 U13 Drenge 4 (11) Forår Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
24. maj
18:00
FC Nakskov
Oversidder
U12 Drenge 1 8:8 (12) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
24. maj
19:00
FC Nakskov
Oversidder
U17 Drenge Mester (07) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
FC Nakskov
Præstø IF
8:8 U13 Drenge 4 (11) Forår Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:15
FC Nakskov
Køge BK
U15 Piger 2 (09) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
FC Nakskov (2)
Stokkemarke
HS3 11:11 Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. maj
18:00
FC Nakskov (2)
TGB
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:00
FC Nakskov
Rødby
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
30. maj
18:30
FC Nakskov
B. Frem
Herre S1 2023/24 p1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
FC Nakskov
Oversidder
U15 Drenge 3 (09) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:30
FC Nakskov
Slagelse B&I
Sjællandsserien Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
15:30
FC Nakskov
Systofte
Herre LFS 2023/24 p1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:00
FC Nakskov
TGB
U16 Drenge 2 (08) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
04. jun
18:00
FC Nakskov (1)
B. Frem
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
04. jun
18:30
FC Nakskov
Næstved I.F.
U14 Drenge 1 (10) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
05. jun
18:00
FC Nakskov
Vordingborg IF
8:8 U13 Piger 3 (11) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
06. jun
19:00
FC Nakskov
Nykøbing FC
8:8 U13 Drenge 4 (11) Forår Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
FC Nakskov
B. 73, Slagelse
U15 Piger 2 (09) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:00
FC Nakskov
Solrød FC
U12 Drenge 1 8:8 (12) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:30
FC Nakskov
Herfølge BK
U17 Drenge Mester (07) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:00
FC Nakskov
Østmøn/Møns
U14 Drenge 4 (10) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:30
FC Nakskov
LUIF
Herre LFS 2023/24 p1
|