Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Arrangør | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21. mar 2021
11:15
Hørsholm-Usserød IK
Hørsholm-Usserød IK
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2021
18:30
Nivå-Kokkedal FK (1)
HIK
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2021
14:00
Herfølge BK (1)
Herfølge Boldklub
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
06. apr 2021
19:00
Ringsted IF
Haslev FC
|
|||||||||||||||||||
07. apr 2021
18:15
Herstedøster IC
Vallensbæk IF
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2021
17:30
Borup IF Fodbold
Køge BK
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2021
19:00
Nivå-Kokkedal FK
Hvidovre IF 2
ANN
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2021
19:00
Nivå-Kokkedal FK (1)
Hvidovre IF
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2021
11:00
Stenløse BK
Kjøbenhavns Boldklub
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2021
11:15
Hørsholm-Usserød IK
Farum BK
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2021
14:00
Bagsværd BK
Kjøbenhavns Boldklub
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2021
18:30
Farum BK
Værløse BK
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2021
11:00
Værløse BK
Tuse IF
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2021
12:00
Værløse BK
Bagsværd BK
|
|||||||||||||||||||
01. aug 2021
12:00
Greve Fodbold
KFUM BK, Roskilde
ANN
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2021
13:00
Holmegaard GB
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
ANN
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2021
14:00
Bagsværd BK
Østerbro Idræts Forening
ANN
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2021
10:00
Herfølge Boldklub
Haslev FC
|
|||||||||||||||||||
10. aug 2021
18:00
Snekkersten IF
Hornbæk IF
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2021
18:30
Slagelse B&I
Østerbro Idræts Forening
|
|||||||||||||||||||
13. nov 2021
13:00
IF Frem Bjæverskov Fodbold
Espergærde IF
|
|||||||||||||||||||
29. jan 2022
14:00
Slagslunde-Ganløse IF
Skjold
|
|||||||||||||||||||
27. feb 2022
11:00
Lynge-Broby IF
Ringsted IF
|
|||||||||||||||||||
12. nov 2022
11:00
B. 1973, Herlev
B93
|
|||||||||||||||||||
26. nov 2022
14:00
IF Skjold Birkerød (1)
Greve Fodbold (1)
ANN
|
|||||||||||||||||||
04. dec 2022
12:00
Bagsværd BK
B 1903
|
|||||||||||||||||||
04. dec 2022
14:30
Frem Hellebæk
Virum-Sorgenfri BK (1)
|
|||||||||||||||||||
17. dec 2022
12:20
Værløse BK (1)
Hareskov IF (1)
|
|||||||||||||||||||
18. dec 2022
13:00
IF Skjold Birkerød
Karlslunde IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
12. feb 2023
13:00
Frem Hellebæk
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2023
14:30
Frem Hellebæk
Aasund U16
|
|||||||||||||||||||
18. mar 2023
14:30
Fredensborg BI
Silkeborg IF
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2023
18:30
Præstø IF
FC Storebælt
|
|||||||||||||||||||
06. aug 2023
12:00
Værløse BK
Nødebo IF
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2023
11:00
Vordingborg IF
Herlufsholm GF (1)
|
|||||||||||||||||||
13. aug 2023
12:30
Hareskov IF (2)
AB
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2023
18:15
Hareskov IF/ Værløse BK
Taastrup FC (1)
ANN
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2023
10:15
Taastrup FC (2)
BSF
|
|||||||||||||||||||
05. nov 2023
11:00
IF Skjold Birkerød (2)
Slagelse B&I (1)
|
|||||||||||||||||||
11. nov 2023
14:00
Nivå-Kokkedal FK
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
12. nov 2023
14:00
Stenløse BK (1)
Svebølle BI 2016
|
|||||||||||||||||||
18. nov 2023
12:30
Taastrup FC (3)
Greve Fodbold (2)
|
|||||||||||||||||||
02. dec 2023
13:40
Himmelev-Veddelev BK (1)
Brøndbyernes IF (1)
|
|||||||||||||||||||
03. dec 2023
12:00
Roskilde Boldklub
Ølstykke FC (1)
|
|||||||||||||||||||
16. dec 2023
14:00
Espergærde IF (1)
Himmelev-Veddelev BK (2)
|
|||||||||||||||||||
07. jan
16:00
Virum-Sorgenfri BK
Virum-Sorgenfri BK
|
|||||||||||||||||||
14. jan
12:00
Nivå-Kokkedal FK
IF Skjold Birkerød
|
|||||||||||||||||||
14. jan
12:00
Solrød FC
Virum-Sorgenfri BK (3)
UDS
|
|||||||||||||||||||
20. jan
11:15
Taastrup FC (4)
Vanløse
|
|||||||||||||||||||
20. jan
13:00
LSF (1)
Espergærde IF (3)
|
|||||||||||||||||||
21. jan
12:00
Gladsaxe-Hero BK
Farum BK
|
|||||||||||||||||||
27. jan
11:00
Dianalund IF (1)
KB
|
|||||||||||||||||||
02. feb
19:00
Ørslev GIF (V)
Herfølge BK (2)
|
|||||||||||||||||||
01. mar
18:30
Slagelse B&I (2)
Dianalund IF (3)
|
|||||||||||||||||||
03. mar
12:00
Næstved I.F. (1)
Trellleborg Sverige
|
|||||||||||||||||||
24. mar
12:00
Næstved I.F.
FA 2000
|
|||||||||||||||||||
24. mar
16:00
Virum-Sorgenfri BK (2)
Stenløse BK (2)
ANN
|
|||||||||||||||||||
01. maj
18:30
Hillerød Fodbold
Nivå-Kokkedal FK (5)
|
|||||||||||||||||||
18. maj
11:00
HB Køge
Ølstykke FC (2)
|
|||||||||||||||||||
07. aug
18:30
Herlufsholm GF
Næstved I.F.
|
|||||||||||||||||||
10. aug
11:00
Hareskov/Værløse
Ølstykke FC
|
|||||||||||||||||||
11. aug
12:30
Taastrup FC (5)
Hellas
|
|||||||||||||||||||
14. aug
18:30
Værløse BK (3)
LSF (2)
|