Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Arrangør | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
28. mar 2021
09:30
Stenløse BK
RB 1906
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2021
17:00
Taastrup FC
Kalundborg GB
ANN
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2021
10:00
SMIF
Raklev GI (1)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2021
12:00
Virum-Sorgenfri BK
FC Rudersdal
|
|||||||||||||||||||
21. jun 2021
18:00
Hareskov IF
Ballerup-Skovlunde Fodbold
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2021
11:00
FC Rudersdal
Farum BK
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2021
11:00
Frederiksværk Fodbold Klub
Melby-Liseleje IF
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2021
13:00
Kr. Værløse IF
Vallensbæk IF
|
|||||||||||||||||||
07. nov 2021
10:30
Virum-Sorgenfri BK
Karlslunde IF
|
|||||||||||||||||||
14. nov 2021
13:00
Karlslunde IF
Kr. Værløse IF
|
|||||||||||||||||||
27. nov 2021
11:15
Taastrup FC
Vestia
|
|||||||||||||||||||
09. jan 2022
10:00
Hørsholm-Usserød IK
Taastrup FC
|
|||||||||||||||||||
09. jan 2022
13:30
Virum-Sorgenfri BK
Ballerup-Skovlunde Fodbold
|
|||||||||||||||||||
22. jan 2022
14:30
Taastrup FC
Hørsholm-Usserød IK
|
|||||||||||||||||||
30. jan 2022
14:30
Taastrup FC
Ringsted IF (1)
|
|||||||||||||||||||
19. feb 2022
13:00
Taastrup FC
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
13. mar 2022
13:00
FC Holte (1)
BK Friheden
|
|||||||||||||||||||
03. apr 2022
12:00
Køge Nord FC
Køge Nord FC
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2022
11:00
Glostrup
Køge BK
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2022
11:00
Taastrup FC
Brøndbyernes IF (1)
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2022
11:00
Glostrup
Taastrup FC
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2022
12:00
Ejby IF Fodbold (1)
B93
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2022
11:30
Måløv BK
Ølstykke FC (1)
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2022
12:00
Gladsaxe-Hero BK
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
05. nov 2022
10:00
Holbæk B&I
Holbæk B&I (1)
|
|||||||||||||||||||
12. nov 2022
12:30
Holbæk B&I
Svebølle Boldklub og Idrætsforening 2016
|
|||||||||||||||||||
25. nov 2022
18:00
FC Holte (1)
Snekkersten
|
|||||||||||||||||||
26. nov 2022
12:00
Holbæk B&I
Frederikssund IK (1)
|
|||||||||||||||||||
10. dec 2022
10:00
FC Holte
FC Rudersdal
|
|||||||||||||||||||
11. dec 2022
11:00
Holbæk B&I
Albertslund IF
|
|||||||||||||||||||
15. jan 2023
11:00
FC Rudersdal
KFUM BK, Roskilde
|
|||||||||||||||||||
21. jan 2023
12:30
Snekkersten IF
Ølstykke FC
|
|||||||||||||||||||
22. jan 2023
16:00
Espergærde IF
Nødebo IF
|
|||||||||||||||||||
05. feb 2023
12:00
Holbæk B&I
Svebølle BI 2016
|
|||||||||||||||||||
05. feb 2023
12:00
FC Rudersdal
AB
|
|||||||||||||||||||
12. feb 2023
11:00
FC Rudersdal
Ølstykke FC
|
|||||||||||||||||||
23. feb 2023
17:45
Slagslunde-Ganløse IF
Stenløse BK
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2023
14:00
Glostrup
BSF (1)
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2023
14:00
Holbæk B&I
Benløse IF
|
|||||||||||||||||||
17. mar 2023
18:00
Møns FK
Nykøbing FC
|
|||||||||||||||||||
01. apr 2023
11:00
FC Rudersdal
KFUM BK, Roskilde
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2023
18:00
Stenlille IF
Lynge-Broby IF
|
|||||||||||||||||||
06. aug 2023
10:00
Herstedøster IC
Vanløse (1)
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2023
11:30
Herstedøster IC (1)
Vallensbæk IF
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2023
17:50
Ringsted IF (2)
FC Holte (2)
ANN
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2023
12:00
Herlev IF (1)
Ølstykke FC
|
|||||||||||||||||||
18. okt 2023
19:00
LSF (1)
Albertslund BS 72 (1)
|
|||||||||||||||||||
22. okt 2023
11:00
Faxe Ladeplads IF
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
22. okt 2023
12:30
Faxe Ladeplads IF (1)
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
28. okt 2023
13:00
Allerød Fodbold Klub (1)
KB (1)
|
|||||||||||||||||||
04. nov 2023
12:00
Ejby IF Fodbold
Ringsted IF
|
|||||||||||||||||||
05. nov 2023
10:00
Allerød Fodbold Klub
Østerbro IF
|
|||||||||||||||||||
11. nov 2023
10:00
Allerød Fodbold Klub
Frederikssund IK
|
|||||||||||||||||||
11. nov 2023
13:00
Hareskov IF
Bagsværd BK
|
|||||||||||||||||||
12. nov 2023
11:45
Herlev IF
Frederikssund IK
|
|||||||||||||||||||
25. nov 2023
11:30
Fløng-Hedehusene Fodbold
B 1903
|
|||||||||||||||||||
25. nov 2023
12:00
Ejby IF Fodbold (3)
Frederikssund IK (3)
|
|||||||||||||||||||
26. nov 2023
11:45
Herlev IF
LSF
|
|||||||||||||||||||
02. dec 2023
12:00
Ejby IF Fodbold (4)
Roskilde Boldklub (1)
|
|||||||||||||||||||
06. dec 2023
18:00
Herfølge BK
Herlev IF (1)
|
|||||||||||||||||||
09. dec 2023
11:00
Albertslund BS 72 (2)
Virum-Sorgenfri BK
|
|||||||||||||||||||
09. dec 2023
13:00
Hareskov IF (1)
LSF
|
|||||||||||||||||||
10. dec 2023
11:45
Herlev IF (3)
Bagsværd BK (2)
|
|||||||||||||||||||
21. jan
12:30
Ringsted IF (4)
Bagsværd BK (1)
ANN
|
|||||||||||||||||||
03. feb
11:00
Ringsted IF (5)
Vanløse (2)
|
|||||||||||||||||||
03. feb
13:00
Hareskov IF (3)
FC Holte (3)
|
|||||||||||||||||||
04. feb
11:45
Herlev IF
KB
|
|||||||||||||||||||
11. feb
12:00
Ejby IF Fodbold
BSF
|
|||||||||||||||||||
11. feb
14:00
Solrød FC
Solrød FC
|
|||||||||||||||||||
17. feb
11:30
Albertslund BS 72 (4)
Herstedøster IC (3)
ANN
|
|||||||||||||||||||
24. feb
13:00
Allerød Fodbold Klub
KB
|
|||||||||||||||||||
25. feb
09:45
Lundtofte Boldklub
Frederikssund IK
|
|||||||||||||||||||
25. feb
11:45
Herlev IF
Fremad Amager
|
|||||||||||||||||||
02. mar
12:00
Ejby IF Fodbold (6)
B.93
ANN
|
|||||||||||||||||||
09. mar
12:00
Hillerød Fodbold
KB (4)
|
|||||||||||||||||||
16. mar
14:00
Solrød FC (3)
Vanløse (3)
|
|||||||||||||||||||
24. mar
13:30
Albertslund BS 72 (3)
Slangerup & Omegn IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
05. apr
18:30
Tuse IF
Raklev GI
|
|||||||||||||||||||
11. aug
11:00
Holbæk B&I (2)
Herlufsholm GF
|
|||||||||||||||||||
08. sep
12:00
Hareskov IF
Nørrebro United
|