Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Arrangør | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13. sep 2023
18:00
Kolding IF (1)
Kolding IF (2)
ANN
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2023
18:00
Vildbjerg SF (1)
Ringkøbing IF (1)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2023
17:15
Gug B (1)
Vejgaard B (1)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2023
18:00
AaB (1)
Hobro IK (1)
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2023
17:15
Lund IF
Horsens Nord u 12
|
|||||||||||||||||||
05. nov 2023
09:00
Vejle B (9)
Vejle B (10)
ANN
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. nov 2023
10:00
Vejle B (11)
Vejle B (12)
ANN
|
|||||||||||||||||||
05. nov 2023
11:00
Vejle B (13)
Vejle B (14)
ANN
|
|||||||||||||||||||
05. nov 2023
12:00
Vejle B (15)
Vejle B (16)
ANN
|
|||||||||||||||||||
11. nov 2023
10:00
Ikast FC (1)
Ringkøbing IF (2)
|
|||||||||||||||||||
12. nov 2023
10:00
AGF, Aarhus (1)
Vejle B (17)
|
|||||||||||||||||||
12. nov 2023
10:00
Randers Freja (1)
AaB (3)
|
|||||||||||||||||||
12. nov 2023
10:00
Skødstrup SF
HA85
|
|||||||||||||||||||
12. nov 2023
10:55
AGF, Aarhus (2)
AaB (4)
|
|||||||||||||||||||
12. nov 2023
10:55
Randers Freja (2)
Vejle B (18)
|
|||||||||||||||||||
12. nov 2023
11:50
Randers Freja (3)
AGF, Aarhus (3)
|
|||||||||||||||||||
12. nov 2023
11:50
Vejle B (19)
AaB (5)
|
|||||||||||||||||||
13. nov 2023
17:45
Gug B
Vestbjerg IF (1)
|
|||||||||||||||||||
15. nov 2023
18:00
Kolding IF (3)
IF Lyseng (1)
ANN
|
|||||||||||||||||||
15. nov 2023
18:00
Kolding IF (4)
IF Lyseng (2)
ANN
|
|||||||||||||||||||
18. nov 2023
16:00
AaB
IK Rosendal
|
|||||||||||||||||||
20. nov 2023
17:30
VUGH (1)
TSV
|
|||||||||||||||||||
26. nov 2023
13:30
VSK Aarhus (1)
IF Lyseng (3)
|
|||||||||||||||||||
27. nov 2023
17:30
TMG (1)
FC Skanderborg (1)
|
|||||||||||||||||||
30. nov 2023
17:30
Vejen SF (1)
Grindsted GIF (1)
UDS
|
|||||||||||||||||||
30. nov 2023
18:15
Ringkøbing IF (3)
Vildbjerg SF (2)
ANN
|
|||||||||||||||||||
09. dec 2023
09:45
VRI (1)
Ry Fodbold (1)
|
|||||||||||||||||||
09. dec 2023
10:00
Ammitsbøl Fodbold
Kolding IF
|
|||||||||||||||||||
09. dec 2023
11:30
Taulov/Skærbæk IF (1)
Dalby GF (1)
|
|||||||||||||||||||
09. dec 2023
13:00
Hedensted IF (1)
Hatting-Torsted Fodbold (1)
|
|||||||||||||||||||
09. dec 2023
14:15
Hedensted IF (1)
Hatting-Torsted Fodbold (1)
|
|||||||||||||||||||
11. dec 2023
17:15
Vinding SF (1)
Taulov/Skærbæk IF (2)
|
|||||||||||||||||||
11. dec 2023
17:45
Gug B
Aalborg Chang (1)
|
|||||||||||||||||||
14. dec 2023
18:00
Herning KFUM
Tjørring IF (2)
|
|||||||||||||||||||
18. dec 2023
17:30
VUGH (2)
Nørresundby FB (1)
|
|||||||||||||||||||
19. dec 2023
17:00
Vildbjerg SF
Team Midt
|
|||||||||||||||||||
19. dec 2023
17:00
Ikast FC
Tjørring IF (1)
|
|||||||||||||||||||
06. jan
09:20
Ry Fodbold (1)
ØBG Silkeborg (1)
|
|||||||||||||||||||
06. jan
10:00
Ry Fodbold
ØBG Silkeborg
|
|||||||||||||||||||
06. jan
11:00
Hatting-Torsted Fodbold (2)
TMG (2)
ANN
|
|||||||||||||||||||
12. jan
17:00
Herning Fremad (1)
Ikast FC (3)
|
|||||||||||||||||||
13. jan
13:00
AaB (6)
Vejgaard B (2)
|
|||||||||||||||||||
13. jan
16:46
Aabyhøj IF (2)
AGF, Aarhus (6)
|
|||||||||||||||||||
21. jan
12:00
Vejlby Skovbakken Aarhus (1)
Aarhus Fremad
|
|||||||||||||||||||
21. jan
13:30
VRI (2)
HEI (1)
|
|||||||||||||||||||
22. jan
17:45
Bredballe IF
Hedensted IF (2)
|
|||||||||||||||||||
27. jan
11:00
Ikast FC
Skive IK
|
|||||||||||||||||||
28. jan
10:00
BMI (1)
Aabyhøj IF (1)
|
|||||||||||||||||||
28. jan
10:00
Ikast FC
Ringkøbing IF
|
|||||||||||||||||||
28. jan
10:00
Vejle B (1)
Vejle B (2)
ANN
|
|||||||||||||||||||
28. jan
11:00
Vejle B (3)
Vejle B (4)
ANN
|
|||||||||||||||||||
28. jan
12:00
Vejle B (5)
Vejle B (6)
ANN
|
|||||||||||||||||||
28. jan
13:00
Vejle B (7)
Vejle B (8)
ANN
|
|||||||||||||||||||
29. jan
17:30
VUGH (3)
Aalborg Chang (2)
|
|||||||||||||||||||
31. jan
18:15
Kolding IF
FC Skanderborg
|
|||||||||||||||||||
31. jan
18:15
Kolding IF
FC Skanderborg
|
|||||||||||||||||||
02. feb
18:30
ATK 12+ (1)
Mejdal-Halgård Fodbold
|
|||||||||||||||||||
02. feb
18:30
ATK 12+ (2)
VSK Aarhus (2)
|
|||||||||||||||||||
04. feb
11:00
ØBG Silkeborg
HEI
|
|||||||||||||||||||
04. feb
11:00
Haderslev FK 1 (U12 Dr. 8M 2X30 min.)
Esbjerg fB 1
|
|||||||||||||||||||
04. feb
11:00
Haderslev FK 2 (U12 Dr. 8M 2X30 min.)
Esbjerg fB 2
|
|||||||||||||||||||
04. feb
12:15
Haderslev FK 1 (U12 Dr. 8M 2X30 min.)
Esbjerg fB 2
|
|||||||||||||||||||
04. feb
12:15
Haderslev FK 2 (U12 Dr. 8M 2X30 min.)
Esbjerg fB 1
|
|||||||||||||||||||
10. feb
11:00
Hatting-Torsted Fodbold
MG & BK
|
|||||||||||||||||||
11. feb
11:00
Tønder SF U12 Dr. 8M 2x30 min.
Helsingør IF Fodbold
|
|||||||||||||||||||
17. feb
10:00
AaB
Gug B
|
|||||||||||||||||||
17. feb
11:00
Ikast FC (5)
AaB (7)
|
|||||||||||||||||||
18. feb
12:00
Esbjerg fB (2)
Sønderborg B
|
|||||||||||||||||||
19. feb
17:00
Ikast FC
Herning Fremad
|
|||||||||||||||||||
24. feb
10:30
VRI
Ry Fodbold
|
|||||||||||||||||||
25. feb
09:45
Viby IF (1)
AGF, Aarhus
|
|||||||||||||||||||
25. feb
12:15
ASA, Aarhus
BMI
|
|||||||||||||||||||
26. feb
17:45
Gug B
Vestbjerg IF
|
|||||||||||||||||||
03. mar
10:00
Aalborg KFUM
HEI
|
|||||||||||||||||||
03. mar
14:00
Gug B
Hobro IK
|
|||||||||||||||||||
04. mar
17:45
Gug B
LKB/Gistrup
|
|||||||||||||||||||
06. mar
18:15
Kolding IF (6)
IF Lyseng (4)
|
|||||||||||||||||||
06. mar
18:15
Kolding IF (7)
IF Lyseng (5)
|
|||||||||||||||||||
08. mar
17:30
Vejle B (20)
AGF, Aarhus (4)
|
|||||||||||||||||||
08. mar
18:30
Vejle B (21)
AGF, Aarhus (5)
|
|||||||||||||||||||
09. mar
09:30
Gug B
AaB
|
|||||||||||||||||||
09. mar
10:00
Ikast FC (8)
Grindsted GIF (3)
|
|||||||||||||||||||
09. mar
10:30
TMG (1)
FC Skanderborg (1)
|
|||||||||||||||||||
13. mar
17:30
TMG
FC Skanderborg
|
|||||||||||||||||||
16. mar
12:25
Bredballe IF
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
16. mar
12:45
Vejen SF (2)
Stensballe IK (1)
|
|||||||||||||||||||
17. mar
10:00
Dalum IF
Stensballe IK (2)
|
|||||||||||||||||||
17. mar
10:00
Ry Fodbold (3)
TMG (3)
|
|||||||||||||||||||
18. mar
17:30
VUGH (1)
Aalborg KFUM (1)
|
|||||||||||||||||||
18. mar
17:45
Gug B
Aalborg Freja
|
|||||||||||||||||||
22. mar
18:00
Nibe B
Aabybro IF
|
|||||||||||||||||||
23. mar
10:00
Horsens Nord (1)
Alliancen IF
|
|||||||||||||||||||
24. mar
11:30
Thisted FC
AaB (10)
|
|||||||||||||||||||
29. mar
10:30
Vinding SF (2)
Grønbjerg/L
|
|||||||||||||||||||
04. apr
17:00
Vejen SF (1)
Grindsted GIF (1)
|
|||||||||||||||||||
05. apr
18:30
ATK 12+ (3)
AGF, Aarhus (8)
|
|||||||||||||||||||
05. apr
18:30
ATK 12+
AGF, Aarhus
|
|||||||||||||||||||
06. apr
10:30
Nørresundby FB (2)
Nibe B (1)
|
|||||||||||||||||||
06. apr
12:00
Lystrup IF
Lystrup IF
|
|||||||||||||||||||
07. apr
08:30
Vejlby Skovbakken Aarhus (2)
AGF, Aarhus (10)
|
|||||||||||||||||||
07. apr
13:00
Kolding IF
Dalby GF
|
|||||||||||||||||||
10. apr
17:00
Vejen SF (1)
Esbjerg fB (1)
|
|||||||||||||||||||
13. apr
09:00
Esbjerg fB
Esbjerg fB
|
|||||||||||||||||||
13. apr
09:45
ØBG Silkeborg
Ry Fodbold
|
|||||||||||||||||||
13. apr
11:00
Holstebro B
Grindsted GIF
|
|||||||||||||||||||
17. apr
18:30
Esbjerg fB
Kolding IF
|
|||||||||||||||||||
17. apr
18:30
Esbjerg fB
Kolding IF
|
|||||||||||||||||||
20. apr
11:00
Vejen SF (1)
Ribe BK (1)
|
|||||||||||||||||||
25. apr
17:15
Hover IF
Vinding SF (1)
ANN
|
|||||||||||||||||||
27. apr
13:45
Haderslev FK (2)
Brøndbyernes IF (1)
|
|||||||||||||||||||
27. apr
14:35
Brøndbyernes IF (2)
Esbjerg fB (3)
|
|||||||||||||||||||
27. apr
15:25
Haderslev FK (3)
Esbjerg fB (4)
ANN
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:00
Helsted Fremad IF
Aarhus Fodbold Akademi
|
|||||||||||||||||||
01. maj
17:30
Grønbjerg/L
Hover IF
|
|||||||||||||||||||
02. maj
17:20
Horsens Nord
Hatting-Torsted Fodbold
|
|||||||||||||||||||
15. maj
17:15
Hatting-Torsted Fodbold (4)
Østbirk IF
|
|||||||||||||||||||
20. maj
10:00
Viby IF
Søften GF
|
|||||||||||||||||||
29. maj
17:00
Sædding/G IF
Esbjerg fB (9)
ANN
|
|||||||||||||||||||
06. jun
18:45
VRI
VRI
|
|||||||||||||||||||
13. jun
17:15
Hatting-Torsted Fodbold (1)
Odder
|
|||||||||||||||||||
07. aug
12:00
AGF, Aarhus (11)
OB
|
|||||||||||||||||||
13. aug
18:00
Ribe BK
Varde IF
|